Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy éreztessem a...

Mit tegyek, hogy éreztessem a lánnyal, hogy fontos nekem, de nem szeretném elriasztani?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit az interneten ismertem meg, de mindig eltelik több nap mire válaszol a levelemre. Nekem ez így elég kellemetlen, mert úgy érzem ő lehet számomra az igazi, de nem merem neki ezt megírni, mert félek elriad. A levelei pedig hiányoznak nagyon. Elég kicsi az önbizalma, depresszió közeli állapotban van és messze is lakik tőlem. Felhoztam már neki egyszer az egyik levélben, hogy szeretnék vele találkozni és erre azt írta, hogy majd decemberben lehet róla szó, de mikor most decemberben újra előhoztam átsiklott a sorok felett és mindegyik kérdésemre válaszolt csak erre nem. Mi tévő legyek, hogy végre kiderítsem van-e esélyem nála?
2014. dec. 17. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig kell kérdezni, amíg nem siklik át felette...
2014. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még válaszokat!
2014. dec. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!