Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időnek kell eltelnie?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell eltelnie?

Figyelt kérdés
Még nem mondtuk így ki, de együtt vagyok egy fiúval. Nagyon szeret ölelgetni, puszilgatni. Még csak 16 éves vagyok, ő 17. Még nem volt barátom, ő viszont pár nap után már a nyakamra is ad puszit. Nagyon bújós és egy idő után biztos szeretne szájra is puszit adni, én viszont nem akarom elsietni, ezt ő is tudja. De nem akarom amiatt elveszíteni, hogy én nem ölelgetem annyiszor és nem akarom mindenkinek elmondani. Mikor megölel, a kezét a derekamon hagyja, egyenesen a szemembe néz és tudom, hogy ilyenkor mit akar. De mennyi időnek kellene eltelnie? Elvégre még csak 16 évesek vagyunk és pár napja vagyunk csak "együtt".

2016. febr. 16. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. Mi voltbarátommal ugyanígy voltunk, 1 hét után csókolt meg.
2016. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Unpredictable ***** válasza:
100%

mi az hogy kell? semmi sem kotelezo, ahogy erzed.


de nagyvonalakban, ha valaki kapcsolatban van ott eleve csokkal indul es alap mar az elejen.

Persze ha te nem igy erzed, akkor nyilvan nem kotelezo azonna. Es par napba vagy hetbe nem hiszem, hogy belehalna a srac, ha varnia kene, de azert ne huzd megse honapokig, mintha a szuzesseged vesztened el....

2016. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Drágám, itt nem a kell a kérdés, hanem mikor szeretnétek eljutni oda.
2016. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!