Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kb mennyi időnek kell eltelnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi időnek kell eltelnie egy házasságban, hogy elkezdjenek szeretőt tartani a felek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem mindegy hogy nő v férfi szemszögből

apa szerint 5-6 évet egészséges max egy kapcsolatban élni, utána váltani kéne, nem is tudja mire van alapozva ez a holtomiglan holtodiglan rendszer

anya szerint meg egy férfi elég lenne egy életen át ha minden ok.

2016. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én meg a szeretőnek nem látom értelmét.

ha nem működik egy kapcsolat, minek keserítsem vele az életem.

2016. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

de utálom ezt a világot semmi erkölcs nincs az emberekbe.

Megértem,hogy el laposodik egy idő után egy kapcsolat de miért kell szerető?

2016. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

3. én meg azt utálom, ha valaki offol és brletrollkodik a kérdésbe.

Ez a világ soha nem volt erkölcsös.

Hogy válaszoljak is:

Én úgy három év után éreztem hogy nem jó ez így. most öt éves a házasságunk, váltani, kilépni nem tudok.

De ismerek olyat aki tíz, míg más húsz év után "hülyült " meg.

2016. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerinted ez jo otlet? Azzal az erofeszitessel hogy szeretot tarts inkabb erosits meg jelenlegi hazassagodat...a gyenge ferfiaknak szeretojuk van az erosseknek boldog csaladjuk Hova jutott a vilag mar nem az a kerdes hogy felrelepjen e egyaltalan, hanem az hogy mikor. A biblia eliteli a hazassagon kivuli kapcso, barmi okbol tortenjen is . kerlek nezd meg a lenti linket szerintem sokat segithet [link]
2016. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
szerintem olya 1 évnél korábban nem érdemes, akkor még nem ismered eléggé a másik szokásait és nem tudod úgy átb*szni, 1 év után már jól fog menni
2016. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Normális embereknél akik szeretik egymást, ez a pillanat sosem jön el.


Sose értettem minek házasodnak meg az olyanok akik szerint x év után ideje szeretőt tartani, vagy kalandozni. Ha ágyból ágyba akar menni akkor tegye, éljen úgy ameddig feláll a farka/ avagy ameddig kapós a férfiak körében ha nőről van szó, de ne kössön mást magához aki hűséges.

2016. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egyre kevésbé elégülnek ki a vágyak,elvárások.Egyre boldogtalanabb lesz a pár vagy az egyik fél,a gerincesebbje megpróbálja megjavítani a kapcsolatot,ha nem megy elválik,a kevésbé gerincesek szeretőt tartanak.

Környezetemben azt tapasztalom,hogy a férfiak mennek hamarabb félre,többen már az első terhesség idején,illetve a gyermek születése után.De van,aki a kapuzárási pánik idején újít be egy jóval fiatalabb nővel.

Nőknél inkább a bosszúból történő megcsalással találkoztam.

2016. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Titusztitusz ***** válasza:
Egy jól működő házasságban még a végtelen idő sem lenne elég...
2016. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem nincs az az idő, ami után "normális" szeretőt tartani.

Ha nem működik, elválni, kilépni, újrakezdeni. De szeretőt tartani elég alpári és közönséges dolog.

2016. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!