Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek béna vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek béna vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy buta is vagyok, és csúnya is. Nincsenek nagyon igazi barátaim és a suliba is mindig is lúzernek számítottam. Sosem volt barátom, pedig nagyon szeretek egy fiút, de ő engem sosem fog szeretni, mert már mindent megtettem érte, de ő észre sem vesz. Mi a véleményetek?

2016. febr. 16. 18:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 14, lány.
2016. febr. 16. 18:14
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy buta vagy-e ennyi alapján nem tudom megmondani se azt hogy csúnya vagy-e. Honnan veszed hogy a fiú észre se vesz, ismeritek egymást vagy csak látásból?
2016. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ez felvidít, sok ronda ember később megszépül
2016. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ronda vagyok csak olyan nagyon átlagos, azért vagyok buta, nem tudok jó tanuló lenni és nem vagyok mannyira művelt sem.
2016. febr. 16. 18:22
 5/10 A kérdező kommentje:
a fiúval évfolyamtársak voltunk. Én hozzá képest egy kis butuska senki vagyok...
2016. febr. 16. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, most miért gondolod ezt? Van ennek valóságalapja? Nem hiszem, hogy csúnya lennél, ha meg mégis, akkor idővel szebb leszel, mert még csak 14 éves vagy. Fiatal, mint atom. Kitépem a karod és visszanő. Nekem is tetszik egy lány, nem lehet köztünk soha semmi, ez van. :D Hát aztán? :D Legalább szabad maradok és nyugodt. Ennyi. :) Később meg úgyis találsz valakit. Vagy nem, hát nyilván ez is opció. De valószínűbb az, hogy találsz valakit. De nekem magyarázd el kérlek, hogy miért vagy így magad alatt, mert kíváncsi vagyok, az ember nem gondol ilyeneket egyik pillanatról a másikra. Köszi! :)
2016. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg velem ha bejössz már pedig olyan nagy elvárásom nincs lányokkal kapcsolatban a lehető legjobb fiút fognád ki :D 16/F
2016. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért ennyire hülye nem vagyok, kedves utolsó..
2016. febr. 16. 18:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok magam alatt, mert folyton egyedül vagyok és a szüleimen kívül nem szeret senki, aminek szintén nem tudom az okát
2016. febr. 16. 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
személy szerint én úgy vagyok vele hogy a lányt ne legyen feltétlen buta de nálam legyen butább mert vlahogy azt jobban élvezem ha nincs ki okoskodjon nekem :D ha butának érzed magad azt bőven lehet kompenzálni azzal hogy kedves és aranyos vagy az sokkal jobban bejön nekem pl szerintem nem vagyok egyedül :) számtalan buta embert ismerek akiről mégis csak jót tudok mondani mert joindulato kedves és segitőkész :)
2016. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!