Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál béna fiúk, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál béna fiúk, nektek nem volt apátok aki megtanítson csajozni vagy hogy egyáltalán hogyan kell viselkedni a lányokkal?

Figyelt kérdés
Emlékszem nagyon sokat tanultam apukámtól. Nem csajozós szövegekre vagy trükkökre gondolok, hanem kiskoromtól főleg arra hogy hogyan kell viselkedni a lányokkal meg úgy általában is (és hogyan nem), hogy az vonzó legyen nekik. Tehát egyfajta stílust, viselkedést szedtem magamra tőle, ami szerintem alapjaiban határozza meg a sikereimet.
2014. dec. 16. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én béna vagyok a csajoknál, fatertól csak hegeszteni tanultam meg
2014. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6 éves koromig nem volt apám. Utána nevelőapám lett, ő nem tanított ilyesmire.


18/F

2014. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 éves koromban meghalt, és csak egy fiútesó maradt, aki igazából semmit nem csinált azon kívül, hogy annyiszor vert el, ahányszor alkalma volt rá.
2014. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mi kultúránkban ilyet nem szokás tanítani. Elég baj... áldhatod a sorsodat, hogy téged tanítottak.
2014. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van apukám és még élni fog sokáig, de nekem senki sem tanította meg hogyan kell a csajokkal viselkedni.Magamtól kezdtem el megtanulni fokozatosan és egyre jobban fejlődök, úgyhogy így is meg lehet tanulni.S inkább 100-szor legyek olyan ember mint aki mélyről indul és maga tanulja meg a dolgokat, mintsem egyszer is olyan akinek már gyerekkorában beleivódik a személyiségébe.
2014. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az emberek élete nem egyforma, mint láthatod, valakinek apja sem volt, valakinek van, de nem tantíja meg csajozni.


Örülj a jó dolgodnak kérdező, bár másban biztosan nyomorult vagy, tudom.

2014. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt apám... :)
2014. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!