Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti el mernétek mindani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el mernétek mindani a legjobb lany baratotokbak hogy szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
A lánynak nincs baratja es meg nem is volt neki. Tehat szabad lenne a palya. Meg a nyaron tobbszor is mondta h milyen jol nezek ki, meg baratnőjenek mondta hogy egesz kis helyes vagyok. Eddig sima ugy lenne de mivel legjobb baratja vagyok tudom hogy szerelmes egy fiuba, de ennek a fiunak jelenleg baratnoje van tehat nem hiszem h lenne belőle valami. En mar tobbszot tettem egyertelmu utalasokat hogy tetszik nekem de eléggé semlegesen reagált. Szerintetek lenne ertelme beprobalkozni nala. 17/f 17/l
2016. febr. 16. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nagynehezen elmondtam neki :))

Két lehetőség van: Vagy lesz belölle valami vagy elromlik a barátságotok...

Nállunk nem romlott teljesen el a barátság de már csak én keresem öt,amolyan ha nincs ló jó a szamár is helyzet ez.

(Ezek személyes tapasztalataim,te tudod hogyha megéri-e neked,hogy ekkora kockázatot vállalj)

2016. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Csak mond meg neki (ha nemet válaszol) hogy nem akarod hogy ez a barátságotok kárára Menjen. Ha meg igen... Azt nem kell elmagyaráznom. (viszont pls. Olvazsd el az én kérdésem... És segíts ha tudsz)[2.oldal/ mit tegyek ha van barátom de...] légyszi...
2016. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A reakciója alapján nem éri meg....

Egyébként meg ne csúfold barátságnak, főleg ne legjobbnak, mert barátságban nincs vonzódás, itt meg minimum a te részedről van. Ez több, mint barátság.

2016. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én megtettem mert úgy éreztem tudnia kell de visszautasitott... ugyanakkor mind a ketten a megfelelő módon kezeltuk a helyzetet így még most is legjobb barátok vagyunk :) idővel kiszerettem belőle és most minden happy :)
2016. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy en azt mndanam h nemvagyok meg beled szerelmes de tudnék az lenni...
2016. febr. 17. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!