Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen esetbe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetbe?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2015 áprilisától nagyon sokat beszélgettem, találkozgattunk sokat,nevettünk meg minden..

Nyáron majdnem minden nap taliztunk és én nagyon belé szerettem de ezt sose mondtam el neki meg nem máztam rá meg semmi mert nem tudtam, hogy ő hogy érez..

aztán valamikor augusztus fele amikor már lépni akartam komolyabban felé, akkor kaptam egy fülest, hogy egy másik sráccal talizott egy-kétszer és akkor nagyon nem is írtam neki, nem beszéltünk... De ez nem tartott sokáig, az a másik gyerek már nem érdekelte őt és újra beszélgettünk meg talizzgattunk aztán meg ilyet hallottam, hogy az egyik spanom lesmárolta ezt a csajt, ekkor én megharagudtam arra a "spanom" -ra meg a csajra is, de a lány állítólag nagyon megbánta meg nem is akarta.. utana még beszéltünk facebookon par napot aztán abba maradt mert, ilyenkor már próbáltam elfelejteni a csajt... nagyon jóba voltam vele tényleg, és már rég nem beszéltem vele de még mindig én voltam a borítóképe fb-on :DD és akkor felszedte őt egy gyerek (akivel kb 2 hétig járt) - 1 hét utan írtam a lánynak, hogy szedje le a borítóképet mert így sokan félreértik meg stb. írtam, hogy rakja ki a fiúját borítóképnek...

Erre ő megsértődött és nem beszéltünk 1 vagy 2 hónapig

Abba az 1-2 hónapba ő hetente cserélgette a pasikat :DD

Majd rámírt fb-on és akkor beszélgettünk, kibekultunk meg egyszer hazafele a sulibol megölelt.. azóta nem beszélünk meg semmi..

de eleg furcsa mert 2 hetente van masik fiuja ugyhogy nemertem ezt :DDDD

na szóval kb. ennyi.. szerintetek előbb kellett volna lépnem vagy jobb inkább, hogy hagytam? Még most is érzek kicsit iránta, de már félig/háromnegyedig elfelejtettem :D 15/F



2015. dec. 30. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát haver... Szívás... Lehet ha hamarabb lépsz tied a csaj... Egy hétig. Szerintem jobb ez így. Jobban jártál. Ha hetente cseréli a fiúkat nem lehet egy fõnyeremény :D felejtsd el és szerezz egy normális csajt :D good luck bro :D 15/F
2015. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, hogy hagytad, k*rvákkal nem érdemes foglalkozni, hidd el, fogsz találni olyan csajt, akinek majd csak te fogsz kelleni, senki más :)
2015. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 norbi544 ***** válasza:
100%
Nem vagyok valami tapasztalt, nekem több mint egy éve tart az első és remélhetőleg egyetlen kapcsolatom, és véleményem szerint ez normálisabb, mint amit leírtál. Persze, ha te is egy akarsz lenni a sok közül, megpróbálhatod, de ez az emberek ízlésének általában már kicsit sok.
2015. dec. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Harmadik: igen így visszagondolva ez mar így kicsit sok.. köszi :) További sok boldogságot a kapcsolatodhoz!
2015. dec. 30. 02:07
 5/6 A kérdező kommentje:

Első: Jól néz ki, csak szeret játszadozni a fiúkkal :D

Második: Teljesen igazad van, nem is foglalkozok többet vele

Köszi emberek!:)

2015. dec. 30. 02:08
 6/6 anonim ***** válasza:

#2

A k*rváknak van annyi esze, hogy pénzért van fiúkkal. :DD

2015. dec. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!