Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy szerelmes belém a lány, mik azok a jelek hogy meg lehet állapítani hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Sziasztok! mindennap találkozok egy lánnyal beszélgetünk stb. és azt is mondta hogy kedvel meg hogy tetszem neki. De valahogy még is azt érzem hogy nem igen mutatja ki az érzelmét pedig a megismerkedésünk óta körülbelül 10. Nap telt el és azóta már várom hogy valamit lépjen! Már elmondtam neki énis hogy kedvelem,szeretem tetszik nekem, de elkezdett mosolyogni és elpirult nem értem hogy miért vár még? amugy meg folyamatosan azt a h.lye telefont nyomkodja lefelé nézz stb. Néha én azt érzem hogy szerett néha pedig azt érzem hogy nem... De eléggé kedves velem csak nem tudom hogy mit gondoljak, mit tegyek. Esetleg ötleteket tudtok adni milyen jelek lehetnek hogy szerelmes belém? egyébként a lány 17 éves én meg 18 vagyok várom ötleteiteket akik már ilyen hasonló cipőben járt.

2016. febr. 18. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

és azt is mondta hogy kedvel meg hogy tetszem neki.


mi a kérdés?

2016. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért neki kellene lépni? Lépj te. Mondd el neki, hogy mit érzel iránta.
2016. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjad neki régóta teccesz nekem Zsanett.
2016. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már leírtam hogy meg mondtam neki hogy szerelmes vagyok belé stb. Mosolygott, elpírult tőle. A kérdés az volt mit tegyek? Valamint milyen jelek vannak hogy szerelmes belém?
2016. febr. 18. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd el egy randira, csak rajtad múlik a dolog.
2016. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!