Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy tetszem neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki (lány-lány, többi lent)?

Figyelt kérdés

Én 16/l, ő 14/l. Egy középiskolába járunk, és szívesen megismerkednék vele, először csak barátként. Még nem beszéltünk, se személyesen, se facen. Sokszor hosszan néztem rá (tehát én kezdtem), ha láttam a folyosón, és mindig visszanézett, de aztán én meg megszakítottam a szemkontaktust. Aztán ma meg megint láttam, de úgy tettem, mintha észre se venném, de a szemem sarkából láttam, hogy visszafordul azzal az ürüggyel, hogy mondjon valamit a barátnőjének, de közben engem nézett. Aztán ma meg minden szünetben láttam, mintha fel akarná kelteni a figyelmemet, vagy csak a reakcióimat próbálgatta?

Szóval biztos feltűnt neki, hogy korábban bámultam.

Az a kérdés, hogy most tetszek neki, vagy csak a reakcióimat próbálgatja? Mit csináljak?



2016. febr. 19. 21:26
1 2
 1/12 NeymarjrLau ***** válasza:
Ha a reakciódat próbálgatja, akkor biztosan érdekled, nem véletlen. Viszont szerintem mihamarabb kezdjetek el beszélni, hogy ezt tisztázzátok.;)
2016. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ó, köszi a választ! :)

De milyen ürüggyel menjek oda hozzá, hogy kezdjek el beszélgetni vele?

2016. febr. 19. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Pl.: Bocsi... Nem lttad az XY-t így meg úgy néz ki... keresi a tanár és nem tudjuk hol van.

Vagy ilyesmi

2016. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 NeymarjrLau ***** válasza:
Van közös ismerősötök? Csak mert akkor könnyebb lenne, lenne valamilyen közös téma:)
2016. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még várok válaszokat! :)

2016. febr. 19. 21:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs közös ismerősünk :/
2016. febr. 19. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen azzal az ürüggyel is odamehetsz hozzá, hogy megkérdezd tetszik e neki a suli, ilyesmi. :) Sok sikert. :)
2016. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon megijednék ha egy 16 éves lány "bámulna":D

És nem hinném, hogy bejöhetek neki.

2016. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon cuki (: Szerintem beszélgessetek , barátkozzatok , aztán úgy is kiderül előbb-utóbb a csízió:D
2016. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. febr. 26. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!