Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok van közületek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van közületek olyan aki csak idősebb pasival tudja elképzelni az elsőt? Ha igen, akkor, hogy tervezitek "felszedni"?

Figyelt kérdés
24F

2016. febr. 19. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs.
2016. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyan lányok akik inkább az idősebb fiúkra buknak, meg olyanok is akiknek nem kizáró ok hogy a fiú sokkal idősebb nála. Te hány év körüli lányoktól kérded ezt?
2016. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én igen, de ha az a valaki tényleg idősebb, akkor szerintem nen kell felszedni, majd ő tudja a dolgát
2016. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14-19
2016. febr. 19. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én igen, de csak kicsivel idősebbel. A "felszedéshez" még nincs terv.
2016. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 14-15 éves fiúk nagy része szerintem még nem elég érett rá. Barátnőjük még nem volt, de minden napi téma náluk a szex, meg hogy ezt meg azt hogy megba*znák. Én ilyen fiúval nem tudnám elképzelni.

(15/l)

2016. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak, igen, a mai fiatalok csak arra mennek, a te korosztályod már mint, hogy minél több csajt vigyenek ágyba.

Idősebb pasik, de ott se mind, azért gyengébbek, érzékiebbek mint a többiek, de vannak köztük is érzéketlenek azért.

Viszont ők nem fognak eldobni, legalább is a legtöbbje.

2016. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én konditeremben ismerkednék, hosszan ránéznék, megvárnám, hogy odanézzen, és akkor röviden rámosolyognék "úgy". Így nézne ki a felszedési - tervem.
2016. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!