Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Légyszives nyugtassob meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszives nyugtassob meg valaki! Mennyi ideig tart továbblépni teljesen? 14/L

Figyelt kérdés

Röviden: elsõ barátom volt, két hónapot voltunk együtt, 1 hónapja szakítotunk.

Nos elsõsorban légyszives, meg tud nyugtatni valaki? tudom hogy majd jön másik meg az egész élet elõttem van, de mégis olyan rosszul érzem magam meg nagyon fáj, meg tudom hogy soha nem fog többé szeretni... Már ha valaha szeretett.

És az is hogy még mindig tud hülyíteni, meg hogy néha (bármennyire próbálom elmyomni) picit érzem a féltékenységet, meg még mindig sokat gondolok rá meg eléggé szeretem, azon kívül hogy haragszom rá. Most különben soma barátként viselkedünk egymással. És gyengébb pillanatokban olyan rossznak tūnik a világ, mintha senki más nem létezbe és nagyon fáj :(


Most már sokkal jobban vagyok mint elõtte, kívül álló meg nem mondaná hogy még búslakodom, de sajnos ez az igazság. Ilyen kiskamasz korban mennyi ideig tart amíg továbblépek?



2016. febr. 20. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok csak mi 7 hónapig voltunk együtt és 3 hónapja szakítottunk... 16f
2016. febr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

A világért sem haragudj meg, de ezek kis tini érzések,közük sincs a szerelemhez,sőt nem is értem miért él a nagyvilág 17 alatt szerelmi életet,na mindegy...

Persze ezzel nem letörni akarlak csak már furi hogy a kisgyerekek 11-12 évesen élnek szerelmi/szexuális életet.

2016. febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónap.
2016. febr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
engem is nagyon durván ért az első szakítás annyira nem is volt régen egy fél éve volt... innen látszik hogy az elsőre mindig is emlékezni fog az ember ha akarja ha nem valaki akivel együtt voltál és szeretted sose lesz közömbös számodra ezt el kell fogadni sajnos... én a durva depit úgy vészeltem át hogy elzarkoztam szinte teljesen a világtól 1 baratom tudott csak a létezésemről akinek elpanaszolhattam hogy mi fáj... szépen lassan emesztettem a dolgot próbáltam a berogzodott szokásokat (pl a vele való chatelest, a hetvegi randikat, stb) mással kitolteni hogy ne érezzem annyira hiányát persze hiányzott de kevésbé mintha nem csinalok semmit aztán amikor úgy éreztem rendben vagyok tettem egy próbát a közelébe mereszkedtem hogy birom elobe is hát nem bírtam szóval tovább folytattam a "kúrát" aztán a következő talalkozasnal már akkora önbizalmam volt hogy ő akarta visszasirni magát és tudtam nemet mondani a r****nak :D ja és nagyon fontos SOSE HALLGASS ZENÉT AMÍG LABILIS VAGY az felhozza az érzéseket és amíg sírás van benned jobban jársz ha hanyagolod... remélem tudtam segíteni :) ha valamit szeretnél kérdezni nyugodtan írj :) 16/f
2016. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne folytsd el az érzéseid! Sírd ki magad valami vállán, az 1-2 legjobb barátodnak mondd el mit érzel, ők azért vannak, hogy sírj a vállukon, azután kezdj el valami hobbit/sportot. Menj el futni, mixelj zenét, rajzolj, de ne hozz össze semmit a szerelemmel, mert úgy nehéz lesz felejteni. Hallgass valami kemény zenét, ha már kicsit jobban vagy tudom ajánlani az ösztönző,motiváló magyar nyelvű zenéket, tanulj, éld az életed, Menj el bulizni, rúgj ki a hámból, Menj el egy hosszú sétára a barátaiddal, vagy túrázni.

Ne ess kétségbe! Van sok hal a vízben, hidd el, nem ő volt a tökéletes ha szakítottatok, ezzel nyugtasd magad!

Egy fiú sem ér annyit, hogy tönkre tedd magad. :)

Röviden Ennyi.

Kitartás!

2016. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi 4 hónapig voltunk egyutt, o szakított 5 hónapba telett
2016. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!