Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van egy fiú, akivel egyszer együtt síeltem, de még a nevét se tudom, de tetszik? Valami tipp, hogy hogyan találhatnék rá?

Figyelt kérdés
Egy gödi sulival mentünk,és nagyjából annyit tudok róla,hogy gödi.Meg hogy állig érő szőke haja van és zöld síkabátja.És február 13-18-ig voltunk síelni Ktvavecen.Valaki ismeri?Vagy ha nem van ötlete ,hogy hogyan találhatnám meg?Vagy egyszerűen felejtsem el?

2016. febr. 21. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy hogy nem tudod a nevét?

Nem is beszéltél vele?

2016. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán.Tudom ,hogy nagyon gáz vagyok ,nem kell mondani.Mondjuk ahhoz ,hogy tetszem valaki nem kell nagyon ismerni.Az átalában kinézettől és szimpátiától függ.És szimpatikusnak az volt.Csak mivel az apjával volt nem tudom ,hogy hogy viselkedik társasgban ,ami viszont baj ,mert az nagyon fontos
2016. febr. 21. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Nagyon sokat gondolkodtam azon hogy hogy találhatnád meg és csak annyi jutot eszembe hogy valahogy ha meg tudnád szerezni a nevét olyan módon hogy valahogy megtudnád hogy akkor kik voltak befizetve arra a síeléses cuccra.Mondjuk írnál nekik egy e-mailt hogy ezért meg ezért szeretnéd tudni hogy hívják az illetőt és hátha megmondanák hogy akkorra kik fizettek be náluk hogy ott síelhessenek.Aztán egyesével rákeresgetel a nevekre fbn.

2016. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy gödi akkor néz körül facebookon keress gödi embereket hasonló korban és kérdezd meg őket hátha ismerik esetleg a szomszédos falukból is kérdezősködhetsz valaki csak ismerni fogja
2016. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,majd igyekszem megtaláni :)
2016. febr. 22. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!