Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes voltam egy fiúba?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam egy fiúba? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött,hogy valahogy egyre több időt töltöttem egy fiú tártsoságában...(baráti kör miatt)Eddig kifejezetten utáltam...De egyszercsak ő maga is keresni kezdte a társoságomat,és minden szünetbe odajött hozzám....Nemtudom hogy mit éreztem pontosan,de az világos:vonzódtam hozzá valamennyire....Mindig mikor megláttam,mosolyogni kezdtem csak úgy natúr,oktalanul(vagyis nemannyira).Valahogy boldogabb lettem,mert úgy éreztem valakit érdeklek....ölelgetett,és folyton puszit kéregettünk egymástól(ez nemtom miért csak úgy jött...)Aztán mikor végre kettesben voltunk kő kemény max. 10 percig,azt mondta hogy tetszem neki...én meg nem mondtam meg neki...A sztori végére összejött az exével egyébként,én meg közben nagyon elhittem....Nemtudom hogy pontosan mit éreztem iránta...Szerettem vagy ,,csak" tetszett???

+amúgy néhány nagyon kedves barátnőm hozzátette hogy egyszer az életbe opyan jó volt engem szerelmesnek látni...ez végképp bezavart!



2016. febr. 23. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem szerelem volt szerintem csak vonzalom. A szerelemhez meg kell ismerni egymást mind a jó rossz tulajdonságokat. És amikor kellőképpen ismeritek egymást, és elfogadjátok egymást úgy ahogy vagytok, akkor kezdődik a szerelem. Ehhez viszont kell némi idő.


23/F

2016. febr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*jó és rossz


Kimaradt egy és :D

2016. febr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. febr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 13(7.),a fiú 16(8.)
2016. febr. 24. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!