Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes voltam, nem viszonoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam, nem viszonozta, most Ő szeretne kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, szép lány, meg minden... Kb 2-2,5 évig szerelmes voltam belé, Ő volt az egyetlen lány aki létezett nekem. Csak Őt láttam. Próbáltam közeledni, ami sikerült is, elég jó "haverok" lettünk. Viszont, éreztem h nem úgy gondol rám. Célzásokat is tett. Nem erőltettem. Nehéz időszak volt... Mostanra már elfelejtettem Őt. Ellenben Ő most akar tőlem valamit. Eleinte (nyári szünet után ) azt gondoltam h érzi már hogy feladtam, és örül h most már közelebb kerülhetünk egymáshoz mint barátok. Ez ment egy ideig, majd egyre több olyan dolgot tett ami egyértelműnek tűnik számomra. Kezdte azzal, hogy ha sétáltunk akkor megfogta a kezem, folyton ölelgetett, simogatott stb. Majd ugyan ezeket a haverok előtt is. Múlthéten pár haverral (lányokkal is) elmentünk az Aqua Wordbe. Na ott olyan közel voltunk egymáshoz elejétől a végéig hogy az egyik haverom, mikor elmentek a lányok WC-re, megkérdezte h együtt vagyunk-e. Mikor visszajöttek egyből az ölembe ült a medencébe. Nem vagyok meleg, de akkor is ciki, és nem fogok úgy kapcsolatot kezdeni, hogy hát vmikor szerettem... Nem akarom megbántani, mert az egyik legjobb barátomnak tartom. Mit tegyek?

2015. dec. 14. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érzel iránta semmit? Mert ha valamikor éreztél, és az igazi volt, akkor most is érezned kell iránt vmit. Szerintem legalább is.
2015. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Próbáltam közeledni, ami sikerült is, elég jó "haverok" lettünk. Viszont, éreztem h nem úgy gondol rám. Célzásokat is tett. Nem erőltettem."

Nem vallottál neki szerelmet így kosarat sem kaptál..lehet hogy eddig is fontos voltál neki mert hát mégis csak "haverok" voltatok..de most benne is felébredt valami.Bár nekem a szöveg alapján elég nyomulósnak tűnik..de ne ilyeneken gondolkozz már..csapj le rá..hisz már tálcán kínálja fel magát! ;)

2015. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha kiadja a helyzet feküdj le vele és ha előtte semmit nem mond hogy szeret vagy valami akkor utanna kiderul mi a helyzet
2016. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovbal95 válasza:
Szerintem erre a kérdésre senki nem tudja neked ezek alapján itt megadni a pontos választ, ezt neked kell eldöntened, hogy mit szeretnél, mert a válasz ott van benned, csak rá kell jönnöd, hogy mi az. Mi itt csak tanácsokat tudunk adni, hogy hogyan derítsd ki az érzéseidet. Én úgy gondolom, hogy az a legjobb módja, hogy ha listázol, vagyis megpróbálod felidézni magadban, hogy mik azok a dolgok, amik tetszettek benne régen. Ha ezek időközben megváltoztak benne, vagy már te nem vagy olyan, hogy ezek tetszenek benne, akkor megvan az ok. Egyébként nekem úgy tűnik, hogy azzal, hogy nem viszonozta számodra az érzéseket, megbántott, és ezért félsz belekezdeni vele a dologba, és ezért is érzed most cikinek amiket csinál, de ha így van, akkor ezekre inkább úgy kell gondolnod, hogy most jóvá teszi a dolgokat. Szóval, ha jól látom, akkor az a legjobb módja a sérült lelked segedelmére, hogyha belemész. De én azt tanácsolom, hogy ne nyílj meg neki azonnal, próbáld meg kideríteni, hogy bízhatsz-e benne!
2016. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, sz*rd le, h kezdeményezik, és gyengéden utasítsd vissza, ha meg tetszik,akk menn bele a kapcsolatba
2016. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!