Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok és egy 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és egy 15 éves srácba vok szerelmes!?

Figyelt kérdés
én egy kérdést szeretnék kérdezni töletek. Bejelolt engem egy fiu, aki elejinte nem is erdekelt, majd lassan bele szeretem, de csak 1 évre rá mondtam el neki, de ö vissza utasitot és nagyon fájt a szivem ez miat De most 2015 nyarán képet akart velem csinálni, meg amikor lát elvörösödik, de fojton csak azt mondja hogy nem szeret, de mondta nekem egy haverja, szeret engem csak titkolja én meg azt hittem hogy biztoscsak tréfàl, de meg esküdött hogy nem hazudik De lassan 2 éve lesz hogy szeretem öt 2014 nyarán letem belé szerelmes!és amikor lát engem elvörösödik meg mosoltog rám és nem tudom mit gondoljal szerintetek szeret csak nem meri elmondani ? Vagy magának se meri bevalani...nem tudom segitsetek??!!!

#tiniszerelem #viszonzatlan szerelem #reménytelen szerelem #egy oldalu szerelem #ki nem mondot szerelem
2016. febr. 24. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Idiota fiu
2016. febr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na ezt nem szerettem a tinikorban, hogy mindenki másnak akarja mutatni magát. Mi értelme van annak, hogyha tényleg érez irántad valamit, azt nem mutatja ki? Én azt tudom javasolni, hogy próbálj megbeszélni vele egy találkát, ahol csak ti ketten vagytok (ezt úgy értem, hogy senki más a suliból) és beszéljétek meg.


23/F

2016. febr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
talalkozzatok kettesben, es ott kerdezd meg, hog hogy all a dolog, es mond suerintem azt is, hogy most van az utolso esely arra , hogy igent mondjon.
2016. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyan rendesek vagytok.....de hiába mindig az a válasza hogy nem szeret pedig észre veszem rajta hogy szeret de csak neten irja hogy nem szeret elobe meg kepet akar velem csinalni meg egyszer mondtam neki hogy ot leszek egy rendezvenyen de nem mentem es meg haragudot ram..... de mar azelot mondta hogy nemnszeret...... de amugy nem mindig lathatjuk egymast o becsben lakik ...es altalaba masfel honaponlent jon. Mert a papaja meg a mamaja it lakik a mivarosunkban......de erzem hogy szetet csak maganak se meri be valani
2016. febr. 24. 11:29
 5/11 A kérdező kommentje:
segitesek mondjatok valaszokat
2016. febr. 24. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam a "ki nem mondot szerelem" mindent visz!

XDXDXD

2016. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerinted csak titkolja? mert nem 1 ember mondta mar hogy szeret meg minden csak fel kimutatni az erzeseit
2016. febr. 24. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ennyire szar helyesírásod?
2016. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%
#8xD Bocsi kérdező, de a google forditó helyesebben fordítja le a szavakat/mondatokat, mint ahogy te irsz...
2016. márc. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyele a rak a fassszodat
2016. szept. 13. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!