Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok és egy 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és egy 15 éves srácba vok szerelmes!?

Figyelt kérdés
én egy kérdést szeretnék kérdezni töletek. Bejelolt engem egy fiu, aki elejinte nem is erdekelt, majd lassan bele szeretem, de csak 1 évre rá mondtam el neki, de ö vissza utasitot és nagyon fájt a szivem ez miat De most 2015 nyarán képet akart velem csinálni, meg amikor lát elvörösödik, de fojton csak azt mondja hogy nem szeret, de mondta nekem egy haverja, szeret engem csak titkolja én meg azt hittem hogy biztoscsak tréfàl, de meg esküdött hogy nem hazudik De lassan 2 éve lesz hogy szeretem öt 2014 nyarán letem belé szerelmes!és amikor lát engem elvörösödik meg mosoltog rám és nem tudom mit gondoljal szerintetek szeret csak nem meri elmondani ? Vagy magának se meri bevalani...nem tudom segitsetek??!!!

#tiniszerelem #viszonzatlan szerelem #reménytelen szerelem #egy oldalu szerelem #ki nem mondot szerelem
2016. febr. 24. 01:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy helyesírási szótárt!
2017. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!