Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet így elmondani egy lánynak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Először is tudom hogy furcsa kérdés, de légyszíves komoly válaszokat írjatok!Van egy lány akivel már régóta nagyon jóba vagyok több közös sétánk meg programunk is volt már, mindig ölelgetjük egymást stb. viszont én csak mostanra vettem a bátorságot hogy elmondjam neki hogy tetszik nekem.Arra gondoltam hogy legközelebbi sétánknál rákérdezek hogy "figylej van egy nagyon kedves lány aki tetszik nekem de nem tudom hogy mondjam el neki?".És ha megkérdezi hogy ki az akkor elmondom neki az igazat.Szerintetek jó ötlet?Nem akarom olyan letámadósan megmondani neki hogy "figyu szerelmes vagyok beléd".Kérlek komoly válaszokat írjatok!Köszi!

2016. febr. 24. 19:43
 1/4 Párnahuzat ***** válasza:
Akár letámadással is mondhatod neki, ha volt már ölelés is. De adj neki egy pár szál rózsát, és raksz bele egy üdvözlőlapot, amibe beleírod hogy szeretlek. Ha jól sül el, a nyakadba ugrik. Ha nem, otthagy. Sok sikert ^^
2016. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ennyire túldramatizálni (ahogy az első írja), ez nem egy nyálas, romantikus film. :D

De az sem nagyon jó ötlet, hogy kerülgetve mondd el... inkább állj a szeme elé, és valld be nyíltan. :)

2016. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a lány.Én például személy szerint nagyon örülnék annak,ha egy fiú azt csinálná,amit ez első válaszoló írt.Teljesen oda meg vissza lennék :D De biztos van olyan lány is,aki kicsit fiúsabb,és nem szereti a nagyon lányos,nyálas,romantikus dolgokat,lehet,hogy neki jobb ha egyszerűen csak elmondod.Az,hogy körülírod,hogy "van egy lány,aki tetszik..." az is többféleképpen sülhet el.Ha nekem ezt mondaná egy fiú,én szerintem valószínűleg egyből levágnám a szitut,és mosolyognék rajta,hogy milyen cuki,hogy így akarja elmondani :D De lehet az is,hogy ez a lány meg gáznak gondolná,hogy nem mered a szemébe bevallani,hanem csak kerülgeted a témát...ki tudja.Szval sztem a legjobb,ha elmondod neki,hogy kedveled és már régóta elakarod neki mondani,hogy tetszik,és van-e kedve elmenni veled valahová(esetleg randizni?).Sok sikert hozzá!! :) Majd írd meg mi történt ;)
2016. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
romantikus dolog egy ilyen szerelmi vallomás, de ha a lány nem viszonozza az érzéseidet, akkor akár hülyén is elsülhet. vannak itt GYK-n is kérdések róla, hogy akár még több randi és hetek óta tartó járás (sőt szex) után is furcsa lehet valakinek, ha a másik szerelmet vall neki. szóval nem biztos, hogy jó elsietni a dolgot.
2016. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!