Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne ilyen formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne ilyen formában elmondani Neki az érzéseimet/gondolataimat?

Figyelt kérdés
Röviden: adott egy közel 20 évvel idősebb férfi, akiben én kb. a pótapát látom... Barátok vagyunk, nagyon kedves, türelmes, de nekem kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy tényleg akarja-e a barátságot vagy csak udvariasságból nem küld melegebb éghajlatra... Próbálom valahogyan kideríteni ezt, és arra gondoltam, hogy ha semmivel nem tudom kiugrasztani azt a bizonyos nyulat, akkor írok egy blogot és a végén átküldöm Neki...
2015. jún. 11. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

*a pótapát látom..



Mit is akarsz átküldeni neki az "érzelmeidről"?:D

Kedves pótapuka,


Járni akarok magával,hogy bele tudjak a készbe ülni?:D

2015. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok járni Vele... Csak szeretném, ha tudná, hogy mennyire sokat jelent nekem a barátsága, milyen sokat tanultam Tőle... stb. Nem szerelmi vallomás lenne! Szeretném, ha tudná ezeket a dolgokat, de személyesen olyan fura lenne elmondani Neki... annak ellenére, hogy nagyon jó fej, mindenről lehet vele beszélni...
2015. jún. 11. 12:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy személyesen kéne...
2015. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat a rosszindulatú feltételezésemért.


1-eske voltam.

2015. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Személyesen? És ha teljesen leégetem magam és "elmenekül"? Szükségem van erre a barátságra, még véletlenül sem szeretném elveszíteni... De már tényleg nem tudom, mit tehetnék... Nem tudok eligazodni a viselkedésén... Lehet, hogy csak udvarias és azért találkozik/beszélget velem...
2015. jún. 11. 12:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha blogot írsz neki, az még kellemetlenebb, mint személyesen elmondani. Akkor valószínűbb, hogy elmenekül. Szóval szerintem nagy butaság.

Sőt, nagy érzelmi kinyilatkoztatásokat sem kell tenni, mert akár félre is értheti. Elég, ha egy alkalmas pillanatban annyit mondasz neki, hogy nagyra értékeled a barátságát.

Kiugrasztani a "nyulat" úgysem fogod ilyesmivel, mert nyilván nem fogja azt mondani, hogy csak udvariasságból beszél veled, ha eddig nem tette meg.

2015. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jézus, de gyerekes vagy. Nem udvariasságból nem küld el, hanem azt lesi, hogy mikor rakhat meg. Nem gondolod komolyan, hogy a "pótapukád" akar lenni?! Lehet, hogy te azt keresel, de ő meg fiatal puncit. Hagyd azt a blogot a csába... sem a barátja, sem a "kislánya" nem vagy, azért van a közeledben, mert kellesz neki.
2015. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy nem fogok lefeküdni Vele, ezt a témát már rég megbeszéltük. És ha megkérdezem, mindig azt a választ kapom, hogy igen, Ő is akarja a barátságot...
2015. jún. 11. 12:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezed és azt mondja, akarja a barátságot, mit gondolsz, ha blogban írod le, attól miért mondana mást?

Ha nem akarod, hogy úgy jöjjön le, hogy többet akarsz tőle, akkor szerintem hanyagold ez az ötletet.

2015. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De akkor miért olyan távolságtartó időnként? Ez engem elbizonytalanít azzal kapcsolatban, hogy tényleg akarja-e a barátságot... :(
2015. jún. 11. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!