Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egymásnak vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egymásnak vagyunk teremtve? Vagy csak sok a kozos benunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akibe szerelmes vagyok el mondtam neki de azt mondja hogy o nem ugy erez irantam de szerintem csak hazudik mert mindenki azt mondja hogy szeret engem meg minden stb.... na de az elso kozos benunk hogy : ahol a papam meg a mamam lakot haz azelot az o papaja meg a mamaja lakot... 2 mikor picik voltunk mar akkor azt mondtak hogyha nagyok leszunk majd oszekelhazasodjunk...3 az o anyukaja szulinapja meg az en anyukam szulinapja egy napon van ...de nem tudom segitsetek....de szerintem titkolja hogy szeret engem mert mikor meglat elmosojodik el vorosodik kepet akar csinalni velem es mar kis korunkban csinaltak nekunk kepet hogy fogjuk egymas kezet szerintem ez nem veletlenul van szerintetek??????????

2016. febr. 24. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szeret csak titkolja.
2016. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor szerinted mire jo az neki hogy tugya hogy nagyon szeretem ot de meg is mindig azt irja hogy o nem szeret meg igy meg ugy de ha meg lat kiesnek a szemei elvorosodik ram mosojog meg kepeket akar csinalni velem de furcsa nem ertem ot faj a szivem miata
2016. febr. 24. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
semmit nem jelentenek ezek... ezek csak ilyen véletlenek és ha nem is véletlenek akkor sem jelentenek semmit ilyen téren... mit befolyasolna hogy a mamám hol lakott? semmit...
2016. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hat szerintem sokat mert mikor az o anyukaja meg kislany volt ot lakot es anyukam is gyerekent aba a hazba lakot azutan....hat de ja
2016. febr. 24. 22:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt hívjuk véletlen egybeesésnek. Miközben ezt olvasod valakit tuti baleset ért és talán meg is halt. Most akkor jós vagyok? Mint atom. Amúgy ezeknek totál semmi köze ahhoz, hogy ti jól kijöttök-e, vagy sem. Egyforma humorérzék kell, ugyanaz az érdeklődési kör, ugyanaz a zene, ugyanaz a világlátás. Ennyi.


Az, hogy mindenki mondja, hogy tetszel neki az nem számít. Én is jártam egyszer úgy egy lánnyal a suliból, hogy az egész iskola tudta, csak ő és én nem. Úgyhogy ennyi. Az, hogy vörösödik, meg stb. azt beképzelheted simán, pláne, hogy odavagy érte. Ha ő nem akar semmit, akkor nem akar semmit, hagyjad!

2016. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most leírtam a valóságot, figyeljétek, hogy hogy fogok kapni. :D Senki nem szereti a valóságot. :D Az mindig fáj. :D
2016. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de akkor azt nem ertem a nyaron oda jot hozzam meg a tesoimhoz a tesoival es mondtak nekem a tesoji is meg o is hogy csinajak kepet vele persze en nem csinaltam mert zavarba voltam meg el mentem onan es kiabaltak nekem a tesoji gyere vissza sogorno meg ilyenek tudom furcsan hangzik .... 12 evesen szeretem bele o akkor volt 13 most vagyok 14 es azuta is szeretem de o mar 15 lesz de az egyik haverja mondja h szeret engem mondom biztos csak trefal de meg eskudot az eletere hogy igaz csak meg kisfiu elmondani meg fel hogy le eg a barati elot .....de szerintem 15 evesen nem kene be kakiljon nem eszem meg xdxd
2016. febr. 24. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, amikor egyedül van és kérdezd meg tőle, hogy „szeretsz?".

Ha azt mondja hogy nem, akkor nem.

Vagy ha csak nem meri elmondani, akkor bátorithatod, mond neki hogy „Szeretlek!".

Ha ezek után is azt mondja hogy nem szeret, akkor az úgyis van!

2016. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudja hogy szeretem...
2016. febr. 25. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tikolja de lehet hogy csak a sors akarta hogy megismerjétek egymást. De ha nyíltabb lenne feléd vagy beszélsz vele akkor igazából kónn,en ki tudod szedni belőle hogy mit is érez. De vigyáz ne hogy észre vegye
2016. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!