Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz ha egymásnak vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz ha egymásnak vagyunk teremtve úgyis egymásra találunk?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akiért mindent megtettem,szeretem még mindig,ő azt mondta soha nem ismert még ilyen fiút aki ennyire becsületes és ennyire szereti mint én,ő is akarta az egészet csak nem tudott megszeretni...talán majd később ?? Én azt érzem mi egymáshoz tartozunk,később még lehet valami ?
2014. okt. 30. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Senki nincs valaki másnak teremtve.
2014. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút kizárt!
2014. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Negatív
2014. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az 1-eske nem mond igazat.


Hogy állsz a vele való kommunikációval?

2014. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk..
2014. okt. 30. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
remelem
2014. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedre: igaz.


Az ilyen kapcsolatok azok, amikre mindenki áhitozik.Mindenki szeretné, de csak kevesek tudják megtapasztalni.

Az ilyen kapcsolatok jellemzője az együtt kéz-a kézben öregségben is.


Tudod sok a türelmetlen ember, ezért is van annyi válás.

2014. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha minden nap beszéltek, akkor nyert ügyed van, mert bármikor eltudod hivni egy üditőre, vagy egy kávéra beülni valahová, és négyszemközt kiöntheted neki szíved netovábbját.


Mi van ha a leányzó pont erre a lépésedre vár?hm?

2014. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam csak azt mondta ez most nem megy neki :(
2014. okt. 30. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, akkor próbáld ujra. Lehet, hogy csak nem biztos benned, és fél, hogy beviszed érzelmileg az "erdőbe", aztán magára hagyod:)
2014. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!