Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, sokszor szoktunk beszélgetni is és jóban vagyunk. Viszont a lány még 1 fiú után sem érdeklődött és rám is csak barátként gondol szerintem, vagy még akképp sem. Próbáltam már rávenni magamat, hogy elhívjam valahova, de nem tudtam mit reagálna és lehet ha nemet mondana nem tudnék már a szemébe nézni. Próbálok folyton közelebb kerülni hozzá csak nem tudom mi legyen a következő lépés és, nem tudom, hogy szimpatikus vagyok-e neki. 17f 17l

A válaszokat köszönöm! :)



2016. febr. 25. 14:37
 1/1 anonim válasza:

Ahhoz, hogy célt érjenek a vágyaink időnként át kel lépni a saját korlátainkon!

Az nem lehet kifogás, hogy nem tudod miként reagálna, ha randira hívnád! Hajrá! Légy pasi és tedd meg!

Ha nem teszed lehet megteszi más és akkor egy életen keresztül azon fogsz agyalni, mi lett volna ha...

Azt azért ne várd el, hogy ő hívjon téged randizni.


A következő lépés meg az legyen, hogy összekapod magad és elhívod kávézni, vagy pizzázni, vagy csak sétálni!

2016. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!