Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Légyszives olvassátok el!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszives olvassátok el! Ebböl lehet valami? (Akárcsak barátság) 16/l

Figyelt kérdés

Angol projekthét van a suliban, angliából jöttek tanárok és teljesen beleestem az egyikbe :( 10 évvel idösebb (26) és mindig engem szólít fel, beszélget velem a szünetben és már a többieknek is feltünt hogy velem foglalkozik a legtöbbet, kivételez velem. Holnap lesz az utolsó nap és azután már nem lesz a tanárom, egy hétig még biztosan marad mert a mellettünk lévö suliban lesznek. Olyan nagy a késztetés hogy mondjak valamit holnap búcsúzás elött még de nem tudom hogy van-e valami értelme vagy hogy egyáltalán normális -e hogy tetszik a tanárom. Értelmes válaszokat küldjetek légyszíves. Elöre is köszi

16/l

(Nincs hosszú ü és ö a billentyüzeten)



2016. febr. 25. 17:47
 1/6 A kérdező kommentje:
És mielött valaki félreérti, nincs apakomplexusom és könyvekröl, versekröl, filmekröl beszélgetünk :)
2016. febr. 25. 17:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Max barátság, másról ne is álmodj, mert csak csalódnál.
2016. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

István, mi?

Egyébként kapcsolatnak szerintem nem lenne értelme, egyrészt a korkülönbség, másrészt a távolság miatt.

De a kapcsolatot nyilván tudjátok tartani internet segítségével. :D

Barátság viszont simán lehet, ha bírjátok egymást. :D

2016. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha be is jössz neki,hidd el,hogy nem akarna semmi komolyat...egy 26 éves szemében egy 16 éves még gyerek(egyrészt tényleg az,másrészt viselkedésre főleg,akármennyire is érettnek gondolják magukat).


Ha úgyis visszamegy Angliába,jobb,ha hagyod...ennek így nincs jövője,bár elhiszem,hogy jó álmodozni róla,de feleslegesen ne ámítsd magad :/ Barátként persze meg lehet maradni.

20N

2016. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szívesen lecummantod. Ebben nincs ü és ö:D
2016. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te sem vagy normális....


Mellesleg ha valakibe bele vagy esve, akkor még a barátság is szenvedés.....


Érzelmileg teljesen éretlen lehetsz....tudod mi az, hogy valakibe beleesni? Mert krvára nem az, hogy valakit ismersz néhány napja és tetszik...

2016. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!