Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Légyszíves írjatok...

Mit tegyek? Légyszíves írjatok! VÉSZHELYZET! (Nem szeretnék normálatlan válaszokat kapni)

Figyelt kérdés
Soha nem voltam egy barátkozós típus, nem barátkozom egykönnyen, nem voltam a suliban soha "menő". De ez engem a legkevésbé sem zavart. Mert akivel összebarátkoztam életem során, az mindig megbízható, és nagyon közeli barátom volt. Jelenleg van két nagyon jó barátom. Már régóta haverkodom egy másik kedves személlyel. Mostanába kezdek jobba lenni vele, bár nem hiszem, hogy olyan komoly barátság kialakulhatna közöttünk. Csak egy jó barát, elvagyok vele, és ő nem olyan idegesítő, mint a többi barátom. Mert hát igaz, ami igaz, ez a két nagyon közeli barátom néha nagyon fárasztóak tudnak lenni, vannak őrült, fura dolgaik, és ami legjobban zavar, hogy rettentően féltékenyek. Nem hagynak mással barátkozni, úgy gondolják, hogy nekünk sülve-főve együtt kéne lennünk, mint ahogy a kisiskolások szoktak. Egyszerűen ha már valakivel kicsit többet barátkozom, akkor megsértődnek. Egyszerűen csak ki akarnak sajátítani(persze ők ezt tagadják). Szóval most mit tegyek?? Több emberrel is kezdek megbarátkozni, olyanokkal, akik mellett eddig elmentem. Ők csak bulizgatni jók, meg beszélgetni, de ez a bizonyos két jó barátom... hát ők a lelkembe látnak és ha normálisan viselkednek, akkor nagyon jól el lehet beszélgetni velük, akár órákon át is. De k*rvára fel tudnak bosszantani olykor. De nagyon-nagyon szeretem őket, és nem szeretném, ha veszekedéssel telne majdnem minden napunk. Szóval, hogy oldjam ezt meg? Szeretnék megbarátkozni valakivel, aki nagyon jófej és lehet vele lazulni, és persze NORMÁLIS, de közben nem szeretném elveszíteni a legközelebbi (IDEGESÍTŐ) barátaimat. Mit tegyek?? Beszélni már próbáltam velük, dehát nagyon makacs mind a kettő.

2015. febr. 20. 18:31
 1/3 anonim válasza:
szerintem finoman mond mg nekik, hogy mit érzel, és próbálj saját magadon uralkodni, ne hagyd, hogy mások uralkodjanak fölötted....ha pedig ők erre megharagudnak és mindig csak veszekedni fogtok továbbra is erősködnek, akkor nem ők azok a barátaid, akiket barátoknak nevezhetsz...
2015. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ez segített :)
2015. febr. 20. 20:54
 3/3 A kérdező kommentje:
És szerintetek választanom kell a régi és az új barátaim között??
2015. febr. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!