Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nők! Összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Összejönnétek olyan fiúval akinek csak motor jogsija van és még egy ideig nem akar kocsit?

Figyelt kérdés

17F

Én a nálam idősebb (18-19) lányokkal szoktam ismerkedni mivel ők érettebbek mint a korombeliek és lehet velük már tervezgetni.

Idősebb lányoknál már azért az is a pakliban van gondolom hogy az illetőnek legyen kocsija amivel el tudja vinni vacsorázni stb.

Nekem csak motorjogsim van A1-re és egy motorom. De nem szállíthatok rajta személyt még 2 évig.

Kocsihoz meg volt az alkalmam hogy lerakjam a jogsit de nekem ahhoz egyáltalán semmi kedvem hogy autókázzak,oké hogy hasznosabb de szerintem ráér nekem még 2 évig.

Vélemény?

Kort is írjátok.



2016. jan. 3. 02:20
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Olyannal is akinek semmire sincs. A páromnak nincs még jogosítványa semmire , február környékén lesz neki autóra. Mikor összejöttünk még tervben sem volt ,hogy a közeljövőben bármi féle jogosítványt is szerezne. Autója sem lesz külön.

Ha valahova nagyon el akarunk jutni akkor azt megoldjuk tömegközlekedéssel ,vagy nyáron (ha nincs túl messze a hely , ez mondjuk azt jelenti ,hogy 40 km alatt) és nem veszélyes akkor biciklizünk. Lakóhelyeinken pedig akkor is sétálnánk ha lenne autó ,maximum rossz időben vesszük igénybe a helyijáratot. Persze ,várom ,hogy legyen jogosítványa ugyanis imádok kirándulni és koncertekre is szoktunk együtt járni ,de étterembe valószínűleg nem az ország másik felére szeretném hogy elvigyen az este folyamán ,tehát tömegközlekedéssel vagy (városon belül) sétával eljutunk oda.

Viszont valószínűleg amennyiben már együtt fogunk lakni ,saját háztartást vezetünk a szülőktől külön ,már nekem is számítani fog ,hogy legyen jogosítványa (akkor is ,ha nekem is lesz) és legyen autónk ,hiszen kényelmi szempontokból ez a leginkább kedvező. (Pl bevásárlás ,család látogatása ,munka )


De szó mi szó , nem minden nőnek kell ugyan az ,igen is sokuknak ,sőt egyre több nőnek fontos a jogosítvány ,pénz ,autó és hasonló dolgok.


Nem esek bele az említett korosztályba ,pár hónap múlva töltöm be a 18-at ,szóval elnézést ha raboltam az idődet :)

2016. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Még akkor is ha motorja se lenne:) Nálam nem számít, nembaj ha nem tud elvinni valahová a saját kocsijával, felőlem akár busszal is mehetünk. Olyan barátom is volt, akinek nem tellett kocsira de mit számított? Egyetemista, nekem se telik:D Sajnos manapság egyre több nőt csak a pénz érdekli...
2016. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátom lassan 19 éves lesz, semmilyen jogsija nincs, nem is izgatja a dolog, ahogyan engem sem. Azért van a bkv hogy azzal is lehessen közlekedni.
2016. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nem az kene fontos legyen egy kapcsolatban, hogy minel jobb autod legyen.
2016. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Imádom ezeket a kommenteket :D


senkinek se kell semmi megvan elégedve azzal ami van de azért eltudna fogadni nagy nehezen egy olyan életvitelt, hogy a pasija este a ház elé viszi a csajt, meg nem kell a buszra várni, bármikor bárhol megállhattok, pl. nyáron olyan helyekre is elmehettek sátorozni ami anélkül kizárt, meg ha be kell vásárolni a boltba, van mivel hazahordani a sok lomot, nem beszélve arról, amikor szakad az eső és csak ültök a kocsiban és mosolyogtok miközben más szarrá ázik, főleg ha a csaj koktélruhában van te meg öltönybe. Vagy pl. megnézhettek egy késő esti színházi darabot, ami persze hogy azután ér véget mikor az utolsó busz elment :D

2016. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En imadnam a motort es nem erdekelne, h kocsira nincs jogsid, de mondjuk en nem is vagyok a cel korosztalyod. A masik meg h a kocsi miatt 17 evesen kar aggodnod... Majd ha 25 leszel akkor azt mondom, h mar trnyleg ideje lenne, de igy mdg van ra idod. Szoval ja sok sikert:) 16l
2016. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mokiem98 válasza:

Nem mondom, hogy nem lenne előny, sőt...

De úgy is most elkezdheted korod szerint a kreszt, amiatt ne aggódj.

DE

Aki csak amiatt akar veled ismerkedni, azt vagy egy éjszakában intézd el ( nem nagyon ajánlom ) vagy küld tudod hova.( haza buszon XD )

2016. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imádnám az ilyen pasit! :)

Imadok motorozni

20/l

2017. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!