Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babát szeretnénk!...

Harmadik babát szeretnénk! Biztos vagytok itt még páran hasonló helyzetben. Kinek mikorra jött össze?

Figyelt kérdés
Ez volt az első próbálkozós hónapunk...
2014. aug. 31. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szeretnénk :) Az első két gyerkőc rögtön első hónapban "összejött", most már 2 sikertelen hónapunk volt :(

Bár most nem sikerül mindig együtt lenni, mikor kellen...mondhatni, nem teljesítjük 100%-osan a tervet...de azért remélem nem kell hosszú időt várnunk az újabb csodára :)

2014. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tagnap teszteltem pozitívat, 2. próbálkozós hónap volt. Harmadik baba.:)

Kívánok mindenkinek, aki szeretne, mihamarabbi pozitív tesztet.

2014. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi elég sokáig próbálkoztunk a 3.-al. Első gyerkőc, 2 hónap alatt jött össze, második 5 hónap, a harmadik pedig több mint 2 év.
2014. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon hamar összejött a harmadik baba, a 2. próbálkozós hónapban. Az első babánk 4 hónap, a 2. babánk 17 hónap próbálkozás után sikerült.
2014. szept. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapon belül összejött a "harmadik". (ikrek lettek :) )
2014. szept. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
nekem az első 5 hónap után a második 2 év után,közben másik párom lett és több mint 10 évet vártunk (nekem 3 a páromnak első baba)most vagyok 26 hetes és ő lesz a család szeme fénye :)
2014. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek gratulálok, akinek összejött, nekünk, többieknek pedig kitartás!

Igazából mi sem vagyunk előírásszerűen együtt, nem görcsölünk rá a dologra. Hiszen van már 2 csodás gyerkőc, akiknek örülhetünk!

Sajnos a múlt hónapban volt egy téves pozi tesztem, ami mégsem babát jelzett, ez letört. De nem adjuk fel! Új hónap- új remény!

2014. szept. 1. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
8.hónapban jött össze a 3.babánk
2014. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!