Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, ha van felesleg...

Férfiak, ha van felesleg rajtatok, elnézőbbek vagytok azokkal a nőkkel, akik ugyanilyen helyzetben vannak?

Figyelt kérdés

Nem merek kezdeményezni egy srácnál, aki tetszik nekem, mert kövér vagyok. Viszont az utóbbi időben ő is magára szedett némi súlyt. Kifejezetten vékony volt. Képekről tudom. Viszont most meglátszik rendesen hogy "nagyobb" lett. Arcán, pociján stb. Mondjuk nekem így sokkal de sokkal jobban tetszik. Még nem beszéltem vele soha, mert általában nem szoktam kezdeményezni. Viszont nem is mernék, ha tudnám, hogy lenéz. Van valami esélye annak, hogy ha most ő is kicsit mackósabb, a ducibb lányok is bejönnek neki? Vagy ez nem változik abban az esetben, ha a férfi meghízik, az igényei, az ízlése megmarad?

18/l


2014. júl. 1. 19:12
1 2
 1/11 DanteSparda ***** válasza:
én igen de csak addig még nem kövérebb nálam
2014. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A pasik ízlése nem változik, viszont nem tudhatod, hogy nem eleve a husisabb lányokra bukott-e! :) Hidd el, nem kevés olyan pasi van, akiknek ez az alkat nagyon is bejön. (Persze bizonyos keretek között.) Sokszor pont a vékony pasiknak jön be. :)
2014. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát nekem alapból a ducibb lányok jönnek be és én vékony vagyok, nem nagyon érzem a változást, pedig mostanság híztam is
2014. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
sajnálom, de nem. mondhat bárki bármit, de nem.
2014. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a pocakomtól függetlenül is elnéző vagyok... Nálam az arc a lényeg, nem az alak és a test-tömeg index. Bár nem tudom, hogy a 78 kilómmal és 176 centimmel mennyire számítok kövérnek.
2014. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sokan, köztük én is soha sem voltak vékonyak...

És engem nem érdekel, hogy ha van egy kis csípő-pocak-fenék. Amíg még jól áll. ha már szét folyik a nő, az már taszító. De azt hiszem ezt ránk is lehetne mondani.Szerencsére, nekem kb 10-15 kilóm van, így nem annyira durva .

2014. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pocakos vagyok (173 centi 75kg), de annyira makacs, hogy így sem adok le az igényeimből. Egy kis pocak vagy csípőfelesleget még elnézek, de nálam azért ne legyen durvább. Ameddig nem folyik, addig nincs gond.
2014. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez az amit nem értek...mi az hogy szétfolyik? Tudna valaki egy szétfolyó nőt linkelni???

Egyébként, köszönök minden választ!

2014. júl. 1. 19:37
 9/11 anonim ***** válasza:

szétfolyik az azt jelenti, amikor már rálóg a fehérneműre, vagy már a póló alól is kibuggyan.

szerintem nem változik a férfi ízlése emiatt. szóval vagy bejöttél volna neki akkor is, vagy most is mindegy.

de ki kéne derítened.

2014. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem, nekem eddig se ez határozta meg mit gondolok vagy nem gondolok róluk,


bár persze valamilyen természetes módon történhet változás,

2014. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!