Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy csak barátilag szeret vagy többet is érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel elég jól kijövünk, egyszer bevaltam neki hogy szeretem de épp akkor lett egy új kapcsolata.Akkor voltak együtt 2 hete a csajjal.Mikor elmodtam ezt írta"rendes,cuki,megbízható lany vagy de sajnos barátnőm van.Azóta szakitottak de nem tudom hogy tetszeke neki vagy sem!Régen rámirt de most ha én írók neki csak akkor beszélünk.Mit tegyek honnan tudhatom meg hogy többet érez-e irántam ? 15L

2016. febr. 28. 11:00
 1/2 anonim válasza:
Hát.... szerintem ez magátol ertetődig! Mert aki nem keres annak nem hiányzol! Nem akarlak megbántani! De varj egy kicsit .... mert ebből úgy látszik nem nagyon akar semmit tőled.1
2016. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezaz alig lehet eligazodni rajta.
2016. febr. 29. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!