Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valóban a szerelem a legfontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a szerelem a legfontosabb? Létezik olyan, hogy "igazi" vagy akár több ilyen is lehet egy életben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy igazi.
2016. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

azt tudom hogy létezik idézőjel helytelen használata

amúgy meg csak azért nem létezik igazi szerelem mert az egyik fél úgy is máshogy gondolja a dolgot (általában ez a lány)

a lányok többsége képtelen felfogni és megérteni hogy szeretik őket, ezt vegye magára aki akarja

2016. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Hát, van lehet, majd kiderül, nem minden házasság válásal végződik
2016. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem az a legfontosabb. Igazi nem létezik, ez csak egy átmeneti érzés, ami 3-4 évig tart, utána pedig elmúlik.
2016. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Miért múlna el 4 év útán?

Ezt nem lehet megmondani előre, hogy meddig tart. Tarthat akár több mint 10 évig is!

2016. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik olyan, hogy igazi :) Szerintem miután megtaláltuk azt az embert, akivel le akarjuk élni az életünket, nekünk kell az "igazivá" válnunk, ez meg a másikban is el kéne, hogy indítson egy változást :)
2016. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért, ötös, mert 3-4 év után a hormonok visszaesnek a normális ritmusba, ezáltal nem leszel többé szerelmes. 10 évig biztos nem tarthat, vannak csúszások, de már a 4 év is csúszásnak számít.
2016. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es te túl sokat olvasgatod a Tudta-e hülyeségeit.
2016. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!