Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi értelme van ennek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strg456 kérdése:

Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés
Én ezt nem tudom , hogy miért van ez ,amikor találkoznak lány-fiú akik vonzódnak egymáshoz,keresik egymás társaságát,szemeznek egymással, de viszont el megy a lány más srácal... ? mi értelme van ennek?
2016. márc. 1. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A lanyook kiszamithatatlanok
2016. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy elmegy a lány más sráccal?

Elmenni én is szoktam haverokkal(fiú barátaimmal) mondjuk mozizni,billiárdozni.De ettől függetlenül totál más tetszik nekem és én rájuk csak barátként tekintek.

2016. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a ... ezt úgy értem,hogy kavarni még ilyenek
2016. márc. 1. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:

De biztos vagy te ebben?Lehet tényleg a haverjaival van akikre csak barátként tekint.

Egyébként nem kizárt hogy féltékennyé akarja tenni a fiút.

2016. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kitudja de szerintem sikerült is neki
2016. márc. 1. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj..fontos lenne ez.Mit láttál?Vagy mennyit tudsz?

Úgy értem szóval.. nem biztos hogy kavar valaki mással.Szóval ha nem vagy biztos benne akkor ne parázz rá.Vagy fogalmazok inkább úgy hogy ne parázzon rá az aki a fiú ebben a történetben mert nem igazán tudom még hogy rólad szól e vagy sem.


De egy fontos dolog.Ha arról van szó hogy féltékennyé akarta tenni akkor.. akkor azt gondolom te is levágtad hogy féltékennyé csak olyat akarunk tenni aki tetszik nekünk vagy szerelmesek vagyunk belé.:)

2016. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!