Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Érdemes volna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdemes volna bármit is kezdeni ezzel a sráccal? Ha jó hatással lennék rá. Az jót jelentene, igaz? Akkor lenne értelme a kapcsolatunknak? :/

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és beleszerettem egy 13 éves, "részeges" srácba..legaláb is ezt mondják róla. Ma tudtam meg, hogy mennyire beteg. Leitatta a kutyáját és bárhol bármikor betud szerezni piát, állítólag már volt részeg..Pedig tök normálisnak tűnik. Nem öltözködik páwásan,normális barátai vannak..legalább is nem tűnnek se ribinek, se páwának. Néhányat ismerek is közülük,jó fejek. Úgy érzem ő is szeret, és sose éreztem még így..és tudom, lehet, hogy nem ő az igazi..nem is tudom miért szeretem...Lassan 16 vagyok, ő hozzám képest egy kis pisis...de..ha tudnák segíteni rajta..Valószínűleg van oka annak, hogy ilyen lett.:/

2016. febr. 22. 14:23
 1/3 NeymarjrLau ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor megpróbálsz segíteni rajta, viszont ez az egész helyzet amit leírtál nem könnyű, de talán ha lenne valakije aki törődik vele (mint pl te) akkor lenne esély rá, hogy leszokna erről. Ha viszont így sem, akkor én inkább kimaradnék ebből az egészből, így leírva is elég nyomasztó..
2016. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés
2016. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én most már kajak nem értem a nőket, ti mégi s mi alapján választotok alfahímet?
2016. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!