Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kene tennem, van egyaltala...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem, van egyaltalan ertelme meg vagy szakitsak vele?

Figyelt kérdés

A baratom joba lett azzal a lany osztalytarsammal akit nagyon nem birok mert konkretan egy r*b@nc. Mindent elmond neki a kapcsolatunkrol. Szerintem ez a lany teljesen ellenem forditja. Tegnap kioktatott a csaj h nem foglalkozok a baratommal es h nem is erdemlem meg mert a pasim mindent megtesz ertem en meg szarok ra... Es o nem beleokoskodni akar de mar nem birja nezni h mennyire kesz van tolem. Huu most annyira merges vagyok! Semmi koze nincs hozza. Egyaltaln nem igazak amit leirt. Amugy a baratomta is merges vagyok mert ebbol az uzenetbol kuderult h elmondta amiket en a lanyrol mondtam neki. Hogy bizzak meg benne? Meg en probaltam a baratommal beszelni arrol h nem igazan orulok h ok ilyen joba lettek de o semmit nem is reagalt ra szoval nem tudtuk megbeszelni...

Ma is lattam h egyutt mentek be a varosba az utan h en taliztam a baratommal es o azt mondta h ma kemia szakkorre megy egy szoval sem emlitette h valojaban a csajjal lesz. Nem arrol van szo h mindent el kell h mondjon de. Szerinetem mar azert nem mondja el mert nemakarja h tudjam. Ebbe az a legrosszabb h hazudik.

Olyan csalodott vagyok es nagyoon merges. Oszinten elegem van az egeszbol.

Mit gondoltok errol? Egyebkent nem is arrol van szo h feltekeny vagyok csak rosszul esik h azzal a lannyal lett ennyire joba akivel mi szinte utaljuk egymast.

Lehet h hagynom kene ezt es szakitani. Egyebkent csak 2 hete vagyunk egyutt.



2015. nov. 9. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

En nem eroltetnem ezt a kapcsolatot..


Nem azert, mert olyannal baratkozik, akit te utalsz, joga van barkivel baratkoznia, nem muszaj kedvelned a baratait.. Viszont az, hogy kibeszel a hatad mogott es hazudik, nekem nem ferne bele.

2015. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En meg ugy gondolom h ha szeretsz valakit akkor semmifele keppen nem okozol neki fajdalmat o pedig pontosan jol tudja h mennyir nem szeretem azt a lanyt mert rengeteget panaszkodtam neki rola es akkor meg azt se tudta ki o.. Egyebkent ugy lettek joba h a zsebebe veletlen felhivta es azota beszelni. Nem tudom h ti h vagytok vele de en ezt eleg hulyesegnek tartom.
2015. nov. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!