Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják ezt? (lány vagyok)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lóczi Natasa kérdése:

Miért mondják ezt? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Azt mondja mindenki hogy 12-13 évesen nincs úgymond igazi szerelem máshogy mondva: egy 12 évesnek még nem lehet pasija.( olyanok ne irjanak akik csak kötözködni tudnak stb)
2016. márc. 1. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet "pasija", de nincs igazi szerelem. Majd ha felnősz, rájössz hogy a szerelem az egy kemény szó és sok van mögötte
2016. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ott meg inkabb rajonganak valakiert a lanyok vannak kivetelek is persze
2016. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert ennyi idos korban még csak fellangolasaink vannak. Valódi szerelmet nem erzunk. velem is volt ilyen :) 16/L
2016. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen én 10 évesen összejöttem oszttársammal. Lehet hogy akkor szakítottunk de azóta megint együtt vagyunk Egy éve lassan és már TÉNYLEG el sem tudom képzelni hogy ne lenne mellettem... Pedig sokszor veszekszünk. Nem vagyunk egy álompár de nagyon NAGYON sok mindent kibírtunk és ezért mondom hogy szerintem simán lehet 12 évesen szerelmes az ember.


13/l (akkor még csak 12 voltam én is)

2016. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyan fiatalon az érzésekkel és a párkapcsolati kötelezettségekkel sem vagytok tisztában. Ne haragudj de még is milyen szerelem lenne egy befolyásolható, naiv kislánnyal? A 14-16 évesek szeretik ezeket a lányokat kihasználni csak.
2016. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sahara :) ***** válasza:

12 évesek még nagyon gyerekek.Nem tudják átérezni a szerelem mélységét,súlyát.Ezért szokták azt mondani,hogy:'Ennyi idősen még nem kell neked kapcsolat.'Mert ez nem is lenne igazi szerelem kapcsolat.

Ennyi idősen inkább a barátságokra kéne fordítani a hangsúlyt.Így is sokszor van az,hogy a legjobb barátok később többet kezdenek el érezni egymás iránt :)

2016. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem ebben a korban,hanem is a családdal(de ez a legfontosabb),de a baráti kapcsolatokat kell egyengerni,kezelni.Ekkor még simma rajongás,fellángolás...És amugy is ha már 12 évesen összejösz valakivel,együtt kijárjátok ki a sulit,mire 18 leszel már megunod szegénynek a fejét még nézni is...Szerintem ennek nem igazán van értelme.Én is voltam így,de csak így magamban elképzeltem egyet mást ès ennyi...14 éves vagyok és sajnos most sem tudom eldönteni,hogy mit érzek a legjobb barátom iránt,de azt tudom,hogy még nem akarok összejönno vele...ezeket jó atgondolno..
2016. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig van igaz szerelem nekem van olyan barátom aki már 12 éves kora óta együtt van a barátjával már 21 évesek. 21/F
2016. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet pasija. Sőt egy 10 évesnek is ,,lehet" viszont nem korai, nem jó
2016. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagyis korai, és nem jó
2016. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!