Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy noi testbe zart ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemerdekes. kérdése:

Ha egy noi testbe zart ferfi transzexualis noi hormonokat szedne akkor az segitene a testemhez formalni a viselkedesem es gondolkodasom?

Figyelt kérdés
Egy szep csinos noi testbe ferfi aggyal nem a legjobb szuletni. Sehol se talalom a helyem. De atmutetni se szeretnem magam mert az sem olyan. Mindent megtennek ha normalis tudnek lenni. Szetintetek azzal elernek valamit? Nehez elkepzelni hogy az atformalna de mas lehetoseget nem latok

#normális #hormon #transexualis #Transexualitas #Ferfi agy noi testben
2016. febr. 22. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2016. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van kedved priváltan beszélgetni róla?
2016. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az megis hogy?
2016. febr. 22. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Sehogy. Egy noi testnek a noi hormonok semmit nem jelentenek. Kb olyan változást fogsz észlelni, mintha fogamzásgátlót szednél(minimálisat).


Én is átszerettem volna magam muteni lányra, de aztán rájottem, hogy teljesen felesleges, pénz pazarolni, ráadásul az eredmény soha nem lenne olyan, mint amilyet én elképzeltem. Most melegként élem mindennapjaimat, és hát megvagyok.

2016. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ez lehetséges lenne, akkor pszichológiai analízis után a transzszexuálisok nem a műtétet látnák az egyetlen kiútnak, hanem egyszerűen az orvos megmondaná, szedje a biológiai nemének megfelelő hormonokat és minden rendben lesz.

Sajnos ez nem így működik.. egyébként ha a tested hormonálisan normálisan is működik, nem fognak felírni plusz női hormonokat, én úgy tudom.

Ellenben, ha transzszexuális vagy, az ellenkező hormonokat felírják.

2016. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű.


-A hormonterápia nem olyan mint egy aszpirin, hogy beveszed, használ azt csókolom. Azt be kell állítani, ami neked ideális, lehet másnak már káros. Ne cseszd el a veséidet, konzultálj orvossal.


-A hormonrendszer a testi külső dolgokat alakítja, és bár hat pl érzelmi szinten is, ettől még nem leszel még inkább vagy kevésbé transz.

Pl. amikor a hormonszint változik, menzeszkor pl., az ösztrogén lejjebb megy, a tesztoszteron meg föl, és attól növekszik az agresszív viselkedésre való hajlam


-Ha valaki transz, abból az isten összes hormonja, szihomókusa, kuruzslója és vallási vezetője se csinál ciszt. Ez van.

2016. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy neked bármilyen bogyó segitene.

Elvégre a hormonok nem az agyban fejtiki hatásukat.


Nőiességed megélésére egy megfeleő partner kellene aki mellet nőnek érezheted magad.


Azt javaslom, hogy egy leszbikus kapcsolatnak álljneki ahol a másik nőtöl tanulhatsz.nem az igazi de...

2016. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!