Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszek neki vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy srac az osztalyomban, aki eleg furcsan viselkedik velem (a jo ertelemben). Sokszor szokott nezni, viccelodik, foci oran mindig keri, hogy uljek melle. Multkor azt mondtam neki hogy nem, mert merges valtam ra, es ott az egesz osztaly elott elkezdett gyozkodni hogy de uljek melle. Aztan mikor tobbedszerre mondtam neki hogy nem, akkor tok szomoru, es egy kicsit feldult is lett.

Egy nap szomoru voltam, es mikor ezt eszre vette, o is az lett, es kb egesz nap szomoru volt mert en is (ez lehet veletlen).

Mar ketszer meselt olyat, hogy az exbaratnoi milyenek voltak, milyen volt amikor veluk jart. Meg mar ketszer mondott olyat is, hogy Ask.Fm-en idegen lanyok miket irogatnak, kerdezgetnek tolle.

Info orakon mindig keri hogy uljek melle, segitsek neki (pedig nem hulye. Ert az infohoz...). Ilyenkor mindig o kezdemenyezi a beszelgetest. Legutobb mikor mellette ultem, furcsan nezett ram. Csillogott a szeme. De elotte meg bunko volt, megemlitettem neki. Azt mondta, hogy ilyen a haverokkal. De aztan normalis lett. Nem bunkozott, hanem tok aranyos volt...

Sokszor vannak ilyen fura pillanataink. Gondolkoztam rajta, hogy rakerdezek, csak az a baj, hogy felek hogy felreertettem a dolgot es csak bartkozni akar.

A baratnom szerint (aki ezt az egeszet tudja, latja a sajat szemevel) azt mondja tuti tetszek neki, de en nem tudom.

Szerintetek? Tenyleg tetszek neki, vagy csak akar egy uj csaj havert?



2016. márc. 3. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is tetszel neki, de várd még kicsit hogy ő lépjen. Kezdeményezz te is beszélgetést, és majd ha olyan szoros kaocsolatban lesztek, elmondhatod neki. :)
2016. márc. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom :)
2016. márc. 4. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!