Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírtam a lányra akibe szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam a lányra akibe szerelmes vagyok, de gyorsan el is köszönt. Nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki? Milyen indokkal köszönt el?
2016. febr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak annyit írtam hogy mizu? Azt írta hogy megyek szia.
2016. febr. 29. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
nem túl szép kezdet
2016. febr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az igen ! Mizu ? tán a haverod ? ez annyira rideg és snassz,esetleg Szia hogy vagy?,Milyen napod volt?, vagy valami ilyesmi ! 20/F
2016. febr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha csak annyit írtál, hogy mizu, arra nem sok mindent lehet írni.

És miért baj, hogy elköszönt, ha mennie kellett?

2016. febr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Emberiség, pls, miért csinálod ezt? :'( Én ezt már nem bírom. Szóval itt annyi szerencsétlen hülye van, hogy az ijesztő. Tehát fogtad magad, és ráírtál egy olyan lányra, aki neked tetszik, hogy "Mizu", azaz japánul "Víz". Ebben tudod mi a probléma. MINDEN!


Először is: nem neten írunk rá, hanem élőben megyünk hozzá oda és elhívjuk valahova.


Másodszor: ha már beszari uborkaszökevény vagy és neten írsz rá, akkor minimum egy köszönéssel kezdesz, megkérdezed, hogy nem zavarod-e, aztán elhívod találkozni.


Egyszerűen nem értem, mióta van ez a szutyok oldal? 2006 óra, ugye? Emberek, ez 10 év. Ezelőtt az oldal előtt, hogy nem haltunk ki? Annyi uborka van, hogy borzalmas!


Á, na mindegy, megyek edzésre!

2016. febr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!