Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha egy fiú ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerbera szirmocska kérdése:

Mit jelent, ha egy fiú ilyen természetű?

Figyelt kérdés

Teljesen változatos :/ Van amikor tök kedves aranyos meg ilyenek van amikor meg olyan flegma h így húúú.. Néha pedig furcsa dolgokat csinál amik ilyen megmagyarázhatatlan dolgok?! pl órán csak egy padsorköz választ el minket és ilyen tök póker face-szel elkezd bámulni és amikor észreveszem én is elkezdem így bámulni de vagy elnevetem magamat a helyzettől vagy pedig zavarban érzem magam :/ de van több ilyen eset is.

Ha esetleg fiúk ti is csináltok ilyet ez mit jelent??

14/L



2016. márc. 4. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyen random dolgokat csinálni, szerintem semmi sincs benne. Esetleg tudsz róla, hogy tetszel-e neki vagy valami ilyesmi? Flegmázni akkor szoktak/szoktunk amikor valaki aki bejön észrevesz minket és fel akarjuk hívni magunkra a figyelmet! :) 14/L
2016. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16 vagyok bocs kb minden igaz amit irtal ram de a flegmazas... Lanyok/nok kozeleben... Fujjj nem meno dobd el ezt az undorito szokast... Meg csak ne is karonkodj... Ha az kozelembe tenned tuti szolnek erte... NE FLEGMAZZ! NE KARONKODJ! LEGY EGYENES ES TISZTELET TUDO! Es igen lehetseges hogy tetszel neki de en mindig hulyeset csinalok szoval nem minden esetben igaz esetleg menj oda es beszelj vele... Figyeld a reakcioit a szemet a kezet arckifejezest... Sok sikert 😃

16F

2016. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és én nem szoktam flegmázni max azzal akit utálok XD és nem tudok róla h bejönnék neki de néha olyanokat csinál amit ilyen hát oké köszi most akkor ezt hova tegyem kategóriásak :/
2016. márc. 4. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy tetszel neki, elég gyanúsak a tünetek. Viszont nem kicsit gyerekes lehet ha így mutatja ki... :D De az is lehet, hogy egyszerűen elkezdett jobban érdeklődni a másik nem felé. Csak veled viselkedik így, vagy más lányokkal is? 17/L
2016. márc. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wolf0101 ***** válasza:
Te akkor most szereted??
2016. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemtudom h masokkal viselkedik e igy, azt még nem figyeltem meg es igen nekem elegge bejon :3
2016. márc. 6. 14:11
 7/9 Wolf0101 ***** válasza:

#4 lehet hogy csak fel

Igy probalja elterelni a gyanut,vagy nem tudom

2016. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Igen, erre gondoltam. Pont ezért gyerekes. :D


Próbálj neki jeleket adni, hátha összeszedi a bátorságát.

2016. márc. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat en amennyi jelet adtam XD ha akarta volna mar megertette volna :(
2016. márc. 10. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!