Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két ilyen rossz természetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ilyen rossz természetű ember között működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Az egyik temperamentumos, hirtelen haragú, kicsit kötekedős, a másik passzív-agresszív, sértődékeny és haragtartó. Ez nagyon rossz párosítás?
2016. febr. 28. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt a kérdőjelet távolítsd el a mondat végéről és meg is van a válasz :D
2016. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ~OnLány~ ***** válasza:

Háát..ha nagyon szeretitek egymást.

De az egyik hirtelen haragú,a másik haragtartó..az egyik kötekedősebb,a másik sértődékenyebb.

Lesznek gondok,de mindent ki lehet bírni,ha fontosan vagytok egymásnak.

Mondjuk a barátom kicsit szúrkálódóbb,szeret hülyéskedni,picit gyerekes néha a viselkedése,én meg viszont hirtelen haragú vagyok,makacs és erőszakos.


Szóval néha nehéz és eléggé tombolnak az idegek,de mi így szeretjük egymást. :)

2016. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb..de, ha szeretik egymást..
2016. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz párosítás, így éltem évekig. Mondjuk azt nem mondom, hogy hirtelen haragú vagyok, de ha dühös lettem, az nyilván látható volt és hangot is adtam neki. Az exem passzív-agresszív abból is mintapéldány :-(

Kis híján szó szerint kinyírt a végén.

2016. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, mukodhet. Mi is ilyenek vagyunk az elettarsammal. Elemeztem a veszekedeseinket es mostmar alig veszekszunk. Rengeteget szexelunk, bujunk, olelunk. Nagyon jo a kapcsolatunk. Gyerekeket is tervezunk! En sok fiut szeretnek, h sok ilyen csodas ferfi legyen, mint o.

N

2016. febr. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Mit értesz az alatt, hogy elemezted a veszekedéseket? És mire jutottál? Ez érdekelne :)
2016. febr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!