Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, és szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, és szerintetek ti is bejöttök neki, bevalljátok, hogy szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés

Van egy jófej, kedves osztálytársam, aki már majdnem 1 hónapja tetszik. Ez idő alatt ő is muatatott érdeklődést irántam, szóval (szerintem) tetszek neki. Elmondjam neki, mit érzek?

Tapasztalatok: hogyan reagál rá a fiú, ha összejön, ill. nem, azután mi van...? Aki tud, segítsen!!



2016. márc. 5. 13:54
 1/5 anonim válasza:
Mivel mutatott ki érdeklődést irántad?
2016. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szemezünk, sokat beszélgetünk, irtó sokat viccelődünk, és egyszer (mintegy véletlenül), amikor egyik osztálytársam telefonján néztünk valamit, én a szék háttámláján támaszkodtam, ő a jobb oldalamon volt, és rátámaszkodott a szék bal részére. Közben hozzámért. Gyakorlatilag átölelt...
2016. márc. 5. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szexpartnerednek jó lesz, komolyabb kapcsolattal 10 év múlva számolj.
2016. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond el veszteni valód nincs.Anettnak hívnak?Ismerős a helyzet:)
2016. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik rendes válaszokat írtak!


#3-as: ez hülyeség volt. Mindenesetre köszönöm, hogy fársztasz, de máskor erre nem lesz szükségem.

#4-es: nem, nem Anettnek hívnak! :)

2016. márc. 6. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!