Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már úgy, hogy sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy sosem lesztek újra szerelmesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Lassan 4 hónapja, hogy nagyon nagyot csalódtam egy srácban. Ő volt életem első szerelme, de végül kideült, hogy sosem szeretett, és megcsalt. Az egész csak egy hónap volt, de én nagyon megszerettem, szóval nagyon lepadlóztam ettől. Előtte sosem volt barátom, illetve ez sem tudom, hogy az volt-e, lényegében sosem volt kimondva. De még most is le vagyok ragadva nála, egyszerűen érzem, hogy minden nap eszembe jut, és hiányzik, és rossz, hogy ennyire az orromnál fogva vezetett. Nem tzudok túllendülni azon, hogy nem volt igaz az amiket mondott/tett, és úgy érzem nem tudnék mást ilyen erővel szeretni. Néha elgondolkozom egy-egy srácon akik próbálnak bevágódni nálam, de hiába kedves és helyes, nem szeretem. Sosem éreztem ezelőtt olyat mint az iránt a fiú iránt, és félek, hogy nem tudom elfelejteni, nem tudom elengedni.



2016. jan. 29. 20:31
 1/3 anonim válasza:
Velem is ugyanez van es hidd el ugyanezt erzem mint te nagyon rosz azt erzem h mar nincs remény,nem tetszem senkinek,mar nem akarok senkivel jarni, el akarok miatta hízni de ez nem fog megtörténni mert ez egy nagy hulyeseg lenne
2016. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első szerelem mindig ilyen, csak neked még rátett egy lapáttal, hogy pont egy s€ggfejbe sikerült beleszeretned. Túl leszel tajta, csak adj magadnak egy kis időt! :) Addig is a csoki jó barátod lehet. ;)
2016. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod ez mindig nagyon fajdalmas dolog...en aterzem... de o nem teed valasztott! El kell fogadnod... viszont az ilyen fiukrol mindenkinek megvan a velemenye ..inkabb nem is mondom... szerintem el kell engedned!
2016. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!