Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány több fiúval van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány több fiúval van egyszerre az gond? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mármint itt nem arról beszélek hogy járok velük vagy akármi csak van egy srác aki tetszik de a többi fiúval is nagyon nagyon jóban vagyok es kb nekik is ugyan annyi figyelmet biztositok mint a kiszemeltemnek.

Igazából fogalmam nibcs miért csinálom ezt DIREKT lehet hogy ezzel felkeltsem magamra a figyelmet hogy 'irigyeljen' de komolyan nem tudom..vagy hogy leplezzem hogy tetszik nekem..

Szóval szerintetek ez így helyes? Vagy ne foglalkozzak annyit a többi fiúval mint vele?



2016. márc. 5. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyel foglalkozzál, mert rohadt idegesítő, ha a többivel is ott enyelegsz. És csak megutál majd az az 1. És majd nem érted, hogy miért.
2016. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen..Fogalmam sincs miért csinálom.

Már magamat idegesítem ezzel rohadt idegesítő de miután a többi sráccal is 'bandázok' nem akadnak le rólam .És ez mostmár duplán sz@r . Nagyon ügyes vagyok csak gratulálni tudok magamnak.

2016. márc. 5. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ebből előnyt tudsz faragni. Ha feltűnően csak azzal az egy sráccal kezdesz foglalkozni, akkor abból ő is látni fogja, hogy mi a célod, és talán a többiek számára is tudatosul, hogy le kell mondaniuk a társaságodról. Csak erőltesd meg magad, és próbálj rajta lenni a témán.
2016. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oh ez jó ötlet koszonom)
2016. márc. 5. 23:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a lehető legnagyobb gond.
2016. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ne és ne csináld több okból is: 1ez senkinek sem jo 2.a többi fiu félreértheti 3.mas lanyok lehet hogy egy két kifejezést mondanak rád (pl:r**anc)ne így akard fölhívni magadra a figyelmet mert ezzel akár meg is utálhatnak többen is
2016. márc. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne csináld.Van egy lány aki nekem r.hadtul tetszik,és állandóan fiúkkal van körbevéve,szórakozik velük stb közben rám nézeget félszemmel mintha féltékennyé akarna tenni.Nagyon sz.r érzés!
2016. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat^^
2016. márc. 6. 14:35
 9/12 anonim válasza:

Ha sok fiúval barátkozol és közben pl valakivel jársz az mindent rombol :)

De azért az érdekelne hogy hány éves vagy?

2016. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16
2016. márc. 7. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!