Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki ugyanazzal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki ugyanazzal busszal jár suliba mint én és már viszonylag eléggé sokat is beszéltünk csak az a baj hogy már elég régen és most pedig ismét szeretnék beszélgetni vele csak nem tudom miről?

Figyelt kérdés
Mert amikor beszêlek máig nèha vele akkor egyszerűen lefagyok szóval tanácsot is elfogadnék. Valamint a buszon szinte mindig csak őt nézem és van pár alkalom amikor ő ezt észre veszi és akkor pár mp erejéig egymás szemét nézzük szóval arra is kíváncsi lennék hogy szerintetek mit gondolhat??:$
2016. márc. 5. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Haat gondolhatja azt hogy bejossz neki 😃 kérdésre a valasz tud meg miről... Esetleg olvass valamit?? Kedvenc zenéi... De eleg ha oda mész es megkérdezed milyen volt a hete.. Nagyon ritkán van olyan hogy nem lehet miről... Meg rengeteg lehetőséged van...
2016. márc. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen az jó lenne csak mindig társaságba van és nem szeretném ha mindenki tudna róla ugy értve hogy ha pl félre hivnam akkor már biztos mindenki erre gondolna és én ezt nem nagyon akarom hogy utána engem kibeszéljenek ebbe az ugybe :/
2016. márc. 9. 05:49
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ha egymás szemébe néztek, akkor ne csak nézd, hanem mondjuk mosolyodj is el. Ha ő is mosolyog, akkor menj oda hozzá, és kezdj el beszélgetni
2019. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erdekkel az az ember akivel beszelni szeretnel akkor lesz kerdesed is..
2020. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!