Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az, hogy egy fiuval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy egy fiuval, akivel regen szinte egy hajszal valasztott el minket, mostmar kesz szakadek all kozottunk? 😟😢

Figyelt kérdés
Amikor meg kisebbek voltunk, baratok voltunk:), mindig megoleltuk egymast, messzirol koszont, amint meglatott..Aztan, egyre jobban eltavolodtunk...Mas lanyokkal log, velem nem is beszel...Meg nyaron megolelt, most mar nem ks koszon neha...En nagyon nem birom ezt..Mar miota osszebaratkoztunk kb 3-4eve tetszik, de nem akartam elrontani a baratsagungat, most meg mar keso...Mindennap azon gondolkodok, hogy miert tortenik ez velem?! Elvettek tolem...Es mindennap latom, ahogy mas lanyokkal beszelget, es ez nekem nagyon faj..Mit tegyek??😢😢😢

2015. okt. 15. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet kicsim. A legjobb haverom akinek bevédtem a hátát állandóan hozzám sem szól. Ilyenek az emberek.
2015. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ebbe nehez beletorodni..😢😏
2015. okt. 16. 21:59
 3/3 anonim válasza:
Mond meg neki hogy tetszik...Mit veszíthetsz? Legalább nem fogod emiatt emészteni magad
2015. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!