Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem jóban vagyunk és sokat szoktunk beszélni facebookon is és élőben is. Nem régen akartam kérdezni tőle szemtől szemben hogy eljönne e valahova? A többit fojtatom lent

Figyelt kérdés

Deostanában nagyon nem jön ki úgy az órarendünk hogy találkozhassunk.És mivel nagy a különbség amire én végzek ő már elment a vonattal mert bejárós.Úgyhogy megkérdeztem tőle facebookon hogy lenne kedve eljönni valahova és azt mondta hogy először beszéljük meg élőben.Tehát ez azt jelentené hogy el akar jönni és a saját számból akarja hallani vagy csak le akar rázni?

Értelmes válaszokat szeretnék.



2015. szept. 23. 19:10
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem akar lerázni. A „fojtatom” viszont durva hiba, ha ilyen helyesírással írogatsz neki, egy intelligens lánynál nincs esélyed.
2015. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ilyen a helyesirásom csak azt gyorsan gépeltem és amikor vele beszélek külön odafigyelek hogy jól írjak mindent.Amúgy a kommentemben is raktam egy hibát hogy legyen mibe belekötblöd.
2015. szept. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!