Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hagyjam vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jóba vagyok, és jókat beszélgetünk mindig, viszont nemrég lett egy barátja.. Mit csináljak? Hagyjam a fenébe, vagy valami mást?

2016. márc. 6. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha szeretnél egy rendes lánybarátot, akkor beszélgess vele továbbra is. De ha kifejezetten csak arra mentél, hogy meghódítsd, viszont ezután már nincs hozzá kedved, akkor csak függeszd fel a beszélgetéseket. Úgyse fogja észrevenni, hogy eltűntél, valószínűleg úszkál a hormonokban a barátja miatt
2016. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kicsit feltűnő lenne, hogy pont most hagyod ott a csajt... eddig kellett volna jobban igyekezned, már beelőztek... várd meg, mi lesz a vége és utána tudsz lépni
2016. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van 1 csaj aki elmondta nekem hogy kik udvarolnak neki meg hogy nem fog talizni velük, nagyon remélem hogy miatam :$ <3
2016. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1-nek teljesen igaza van. Èn is hasonló helyzetben voltam, a lány osztálytársammal jöt össze... Azóta nem beszèltem vele.
2016. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elfelejteni elèg nehèz lesz.....:\ Beszèlges vele továbra is....aztán barátságból szerelem..^-^ xddd
2016. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

1.Biztos,hogy ne avatkozz bele a szerelmi kapcsolatába,azzal rohadtul elcseszheted a barátságotokat,ha nem egymásnak lettek teremtve akkor előbb utóbb úgyis szétmennek,tehát nem kell annyira aggódni :-).

2.Ha szétmentek tied a pálya.Feltéve,ha tetszel neki :D.

2016. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem akarom elrontani a kapcsolatát, csak hogy továbbra is beszélgessek e vele, és ha esetleg szakítanának, akkor próbálkozzak e? :D
2016. márc. 9. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Próba szerencse...😍😍😍😍
2016. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!