Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gazdag gyerek?...

Szerintetek gazdag gyerek? Eredeti ruhákba lehet?

Figyelt kérdés
bnőmmel ma voltam plázába és hozzánk csapódtak ismerősei, 2 fiú meg egy lány, és az egyik srácon lacoste póló volt meg szűk egyszinű kék nadrág, plusz a cipője is lacoste volt, szerintetek eredetik lehetnek? mennyire hordanak mostanában hamis lacoste gallérosat?
2016. febr. 1. 16:02
 1/9 anonim válasza:
Ki a f a szt érdekel h eredetie vagy nem? Miért érdekel? Ha eredeti akkor beleugrasz?
2016. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a K betűs szó, az vagy te!
2016. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok légyszi
2016. febr. 1. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk? Hamis van mindenből, hordhatja bárki, ahogy eredetit is. Attól hogy két márkás ruhát láttál valakin még azt sem jelenti hogy gazdag. Nekem is vannak ilyen cuccaim, munkanélküli csóró senkiként is. Kaptam ajándékba, én sem tudom hogy eredeti-e.
2016. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé kevés a minőségellnőr a gyakoris felhasználók között, akik látatlanban megmondják akármiről, hogy igazi vagy hamisítvány... :D
2016. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy lancoste póló nem olyan drága, meg egy cipő. Főleg most leárazásokkor.
2016. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lacoste póló/cipő lehet márkaboltbol drágán, lehet Törökországból olcsón, lehet a jofogasrol használtan, olcsón.

Ha ennyire érdekel miért nem kérdezted meg tőle hol vette? Mellesleg attól hogy ilyen cuccba jár vki, még nem lehet gazdag.

2016. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk neki azt, hogy eredeti, máskülönben nem fog hajtani rá és sosem tudjuk meg.
2016. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hülye liba csak a pénz kell nem álna szóba veled én szerintem mert kva bárcsak le tudnám írni amit akarok de le tíltanak ostoba nyavajás kva !
2017. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!