Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚ-LÁNY barátságban mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚ-LÁNY barátságban mennyire gyakori, ha a fiú beleszeret a lányba? És ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat ahogy elnézte nagyon gyakori...

Attol fugg ha neked is tetszik ossze jöhettek ha nem tetszik akor megprobalhattok baratok maradni vagy szetvaltok es nem találkoztok tobbet... De miert?

2016. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kizárt, hogy tetszik, de biztos nem kölcsönös
2016. márc. 6. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
eléggé gyakori...
2016. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori eset, és nem csak fiú részről...
2016. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gyakori!!!

Elég sokszor előfordult már velem, hogy többet kezdtek el irántam érezni a barátaim.

Volt olyan is már, hogy én.

Őszintének kell lenni! El kell mondani az igazat a másiknak... hogy már másképp is vonzódsz hozzá és másképp szereted... nem csak úgy, mint egy barátot! :)

2016. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
71%
Fiú-Lány barátságban az egyik fél MINDIG többet akar. Ezt sose felejtsd el!
2016. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség, hogy fiú-lány barátságban az egyik fél MINDIG többet akar. nekem van egy csomó lány barátom, akikkel sosem akartunk egymástól többet. némelyikükkel előfordult, hogy egyikünk, vagy másikunk (vagy akár mindkettőnk) többet akart volna és a lehetőség/kockázat benne van minden ilyen kapcsolatban, de nem érdemes túláltalánosítani, hogy mindig így is van...
2016. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hogy mit lehet kezdeni az ilyen vonzalommal, az nehéz kérdés. sajnos a vonzalom nem mindig kölcsönös és ez okozhat feszültséget, amit a barátság sem biztos, hogy kibír. de még ha kölcsönös is a vonzalom, akkor sem mindig működik hosszú távon két ember kapcsolata és akkor az lesz a nagy kérdés, hogy vajon képesek vagytok-e visszatérni a barátsághoz.
2016. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 $pumika$ ***** válasza:
Nálam eddig előfordult már jó párszor, hogy a barátaim többet kezdtek érezni barátságnál... én személy szerint, miután megtudtam nem löktem el magamtól egyikőjüket sem hanem megmondtam, hogy csak barát és kész... ugyanúgy barátok maradtunk
2016. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fanta 39 ***** válasza:

Nagyon gyakori!!!

Áyltalában azért vannak fiú-lány barátságok mert az egyik fél szerelmes lesz a másikba, fél elmondani neki ezért inkább barátok lesznek.

Persze nem minden helyzetben ilyen.De általában.Saját tapasztalat

2016. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!