Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 30 éves beleszeret egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves beleszeret egy 14 évesbe - mi sülhet ki ebből?

Figyelt kérdés
Lehet jó dolog?
2015. aug. 13. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok jó nem sülhet ki belőle. Sok ez a korkülönbség még ha a lány is viszonozza az érzést, akkor is a szülei valószínű nem néznék ezt jó szemmel. :/
2015. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
egy szép cellát kapsz majd
2015. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérnék egy videót, amikor a pasi közl ia csaj apjával

"Jó napot kívánok, Béla vagyok, 30 éves, és szívesen elvenné ma lánya szüzességét. Midnkét végen. Amúgy tök rendes csávó vagyok, és imádo ma lányát. Főleg a testét. Szólíthatom "papának"?


Röhej az egész.

2015. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Az apja helyébe szétverném a fejét. Keressen magának valakit a 17-18 éves kur vák közül.
2015. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Lehet jó dolog, mert jó szük a luka.

Te pedig mehetsz a sittre majd.


Szép történet volt.

2015. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem mehet börtönbe ha a lány elmúlt 14, és az aktus mindkét fél beleegyezésével történt.

(egyébként a kérdező nem említette, hogy a 14 éves a lány)

2015. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Börtönbe nem kerülne érte, de két teljesen különböző korosztály, különböző gondolkodással/tervekkel. Meg azt is kétlem, hogy egy férfinek komoly kapcsolatra kéne egy, hát nevezzük kislánynak.
2015. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sztem inkább a 14 éves szeret bele a csávóba

én egyrészt jó nagy lúzernek tartom azt,aki 30 éves korában leáll egy 14 éves lánnyal .biológiailag lehetne ugye a lánya is,de ami fontosabb,hogy nagyon eltérő életszakaszban vannak. a lány még általánosba jár valószínű, a férfi meg már évek óta dolgozik,önellátó.

túl nagy a generációs szakadék.nem mondom,hogy nem működne,de nagyon kicsi az esély arra,hogy évekig együtt legyenek.max ideig óráig.

2015. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Eloszor gondoljunk mar bele logikusan a dolgokba mielott ilyen "hulyeseget" kerdezunk.... Egy 14 eves hol lenne annyira erett hogy megertsen egy 30evest??? Az meg gyerek fogalma sincs arrol hogy mire van szuksege egy 30asnak...masreszt meg ekkora korkulonbseg mellett nem tartana sokaig ez a tortenet... Szerintem felejtsd is el ezt az egeszet mar bocs..:/
2015. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ebbol? 10 év börtön
2015. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!