Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemsokára 18 leszek és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 18 leszek és még sosem volt barátom? 17/L

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátom, nem csókolóztam, nem volt egy fiú sem, aki érdeklődött volna irántam...és annyira magányosnak érzem magam.

Éppen odáig vagyok a Glee-ért! Őszintén nem a számok, vagy a szereplők 90%-a miatt, hanem Blaine és Kurt miatt. (ez most nem nagyon kapcsolódik ide). Csak annyira aranyosak együtt, hogy én csak még rosszabbul érzem magam.

Az egyik legjobb barátnőmet nemrég hívták randira egy buliban és bár örülök annak, hogy most boldog, féltékeny vagyok.

Mikor jön el az én időm?



2016. márc. 7. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj emiatt:) Majd eljön az Igazi. Nekem sem volt még barátom,és nem szomorkodok emiatt:) 16/L
2016. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
En is 18 leszek nem volt baratom még. Ugyan már randizgattam 3-4 fiuval de nem lett komoly belole :) az egyikkel jartam 1 honapig kb de mondjuk nem neveznem jarasnak :D de semmi gond. Majd annal jobblesz ha talalsz valakit :)
2016. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Én is ugyan igy vagyok vele nem csak te,nekem sem volt még sosem barátom és sosem csókolóztam nem azért mert ronda vagyok meg ilyesmi csak kicsit félős vagyok és nem tudom hogy a másik mit gondolna rólam,de megnyugtat az a gondolat hogy nem csak én vagyok igy vele,én ugy vagyok vele hogy azzal biztatom magam hogy egyszer ugy is jó lesz minden és majd jön a nagy őőőő.17/F
2016. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Majd nagykorodban lesz barátod.
2016. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Soha nem volt még barátom, én is szeretnék már de nem érdemes elkapkodni a dolgot a mai világban szerintem 16/L
2016. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Na bakker én is igy vagyok vele 18/f

Az én időm mikor jön el?

2016. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Az előző vagyok a 2-es ne aggódj bátya majd a mi időnk is eljön,de ha eljön az biztos nem egy átlagos kapcsolat lesz csak kitartás elhiszem hogy rosz soloba tolni tudom milyen érzés főleg mikor elkap de ugy is jó lessz minden csak türelem és idő kell
2016. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
Értelmes mondat:P:DD
2016. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, ezen kár rágódni. Tudom hogy rossz a magány, de egy elhamarkodott, rossz kapcsolatból semmi jó nem lesz. Én 23 vagyok és eddig 2 kapcsolatom volt. Az egyik 2.5 évig tartott és nem könyveltem el pozitívnak. A mostani kapcsolatom pedig lassan véget ér. Ezt inkább semlegesnek mondanám. Szóval nem vagytok elkésve :)
2016. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok (fiú) szerintem ez a normalis es cuki 😊 lehet hogy meg nem talaltal ra az igaz szerelmedre de majd eljön a pillanat es majd meglátod megerte varni 😃
2016. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!