Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom már nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem szerelmes belém de azt mondja hogy szeret, mit tegyek hogy újra szerelmes legyen? Én nagyon szerelmes vagyok belé és nemsokára megszületik a pici fiunk.

Figyelt kérdés
Elég sokat veszekedtünk mostanában és azt mondta hogy szeret de átkell gondolnia a kapcsolatunkat. Együtt élünk és babát várok tőle. Meg olyanokat mond hogy ha szakítanánk akkor neki biztos lenne másik párja,és nem akar elvenni feleségül. Mit tegyek hogy rendbe hozzam a kapcsolatunkat és olyan legyen mint régen?

2015. jún. 23. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted ezt tényleg helyre lehet hozni és olyan lesz mint régen? Megsúgom nem lehet. Semmit nem tudsz tenni.

Esetleg annyit tehetsz, hogy páros lábbal rúgod ki ezt a férget, aki a terhes barátnőjét ilyenekkel biztatja.Tényleg megéri szerinted megalázni magad egy ilyen ember miatt?

2015. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mennyi ideje vagytok együtt?


Milyen volt a kapcsolatotok, amikor a kisfiatok megfogant?

Tervezett baba volt, közös döntésetek, mert mind a ketten úgy gondoltátok, hogy megérett rá a kapcsolatotok?


Miért szoktatok annyit veszekedni mostanában?

2015. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én 17, ő 20

2 éve vagyunk együtt. Nem terveztük a babát de nagyon várjuk már és ezzel nincs is baj mert ő is nagyon várja.


Csak nincs olyan sok pénzünk és ezen is össsze veszünk meg azt mondja hogy féltékeny vagyok ami tényleg igaz de azért mert szeretem és nem akarom elveszíteni.Azt mondja hogy szeret és összeköltöznénk de nem szeretne feleségül venni ( szerintem nem biztos a kapcsolatunkban) mindig mondja hogy ha elválnánk az sok papírmunka...az ő szülei is elváltak.



Én nagyon szeretem és biztos nem fogom elhagyni mert családot akarok vele,de nemtudom mit tegyek hogy úgy érezzen mint én.

2015. jún. 23. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nah.. Gyereknek gyereket, okosak vagytok. Állítsd választás elé: akar-e felelősséget vállalni a gyerekért, amit ő hozott össze veled, vagy dobbantani akar? Ez a két lehetőség van. Idővel egyébként valószínűleg a 2. eset lesz, azt meg neked kell tudnod, mit akarsz: előbb vagy utóbb hagyjon el.
2015. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Már a leírásodból sütött, hogy 18 se múltál. Gratulálok.. Mit tehetsz? Ha a barátod nem akarja rendbe hozni, akkor te semmit. Ehhez két ember kell. Azért a gyerektartást vasald be rajta.
2015. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
El fo hagyni, csak ido kerdese. Egyebkent fel nem birom fogni hogy lehetnek a fiatalok ennyire konnyelmuek.. Ennek az igazi levet majd a gyerek issza meg. Csonkacsalad vagy lelenchaz. Grati. Sok eszed nem lehet
2015. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El kellett volna vetetni de nem baj majd a gyerek issza meg a levét. Amúgy kb 13ismerősöm terhes mind 18 vagy az alatti. Pff szánalom amit a mai fiatalok csinálnak. Én is 18 vagyok de ha annyi eszem lenne mint nekik hogy összebaszok egy gyereket lenne annyi eszem hogy elvetetem. Inkább vetesse el az ember minthogy anyuci meg apucira szoruljon akiknek általában ezeknek a terheseknek nincs olyan sok pénz aztán majd mehet a csöveskedés meg hogy az apa elhagyja az asszonykát. Komolyan mit hisztek hogy az élet ennyire egyszerű? Nem baj majd most tanulnak. Bocsánat hogy ilyen nyers voltam de ez az igazság sajnos.
2015. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!