Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom 18 éves, én 16. Már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 18 éves, én 16. Már majdnem három hónapja vagyunk együtt, és azt beszéltük meg, hogy nemsokára ottalszok nála. De szerintem ő nem egy sima együttalvásra gondol, hanem szexelni is akar. Mit tegyek, ha rn meg nem akarom?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye vagyok, de elég korainak érzem a dolgot. Még nem eléggéismerjük egymást ahhoz, hogy ez megtörténjen. Petting már volt, de nem az amit vártam. Hogyan mondjam meg neki, hogy még szűz vagyok, és nem állok rá készen? Hogyan tudhatom meg, hogy csak arra kellek neki?

2015. dec. 6. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, en meg nem akarok szexelni, nekem ez korai.
2015. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha nekem megmondanád hogy nem akarsz szexelni, akkor legalább annak örülnék, hogy mellettem alszol ;)
2015. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem ne aludj nala, mert mar a szandekot is felreerti. Szerintem o arra gyur hogy dugas lesz.
2015. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért miért lennél hülye?!

Ha te úgy érzed, hogy korai, akkor mond el neki, nyíltan.

Ha szeret, nem csinál belőle nagy ügyet, hanem vár, amíg készen nem állsz rá, és nem erőltet semmit.

Viszont ha csak szexre kellesz neki, akkor pont ellenkezőképp fog reagálni, amiből le tudod szűrni a következtetést.

2015. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy hülye és lehet együtt aludni szex nélkül is. Az őszinteség meg nagyon fontos, szóval mondd meg neki, hogy te még nem szeretnél lefeküdni vele. Ha úgy reagál, hogy oké, akkor elmész és csak alszotok. Ha nagyon húzza a száját akkor nem mész és meggondolod, hogy továbbra is vele akarsz e járni. 18l
2015. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Mondd el neki, hogy nem akarod!

De nem egész hónap alatt azért már sikerült leszopni (Y) Gratulálok!

2015. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :) sokat segítettetek! :)
2015. dec. 8. 14:57
 8/9 anonim válasza:
Ezen általában sokan görcsölnek,holott egyszerű. Ha szeretitek egymást, akkor csak mondd el neki nyíltan, hogy mit érzel, és valószínűleg meg fogja érteni
2015. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na megdugott már?
2015. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!